ORAX LDLB16WWW
Размер: 173x173x40mm
Светлоизточник: Epistar
Живот (ч): 50 000ч
Ъгъл на излъчване: 90°
Цветна температура: Топло бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 16W
Светлинен поток: 1280lm
Изпълнение: Алуминий
Димиране: No
Степен на защита: IP20
Цвят на осветителното тяло: бял
Отвор: No
Виж още LED Специализирано осветление ORAX
Виж всички LED Специализирано осветление в категорията
Размер: 173x173x40mm
Светлоизточник: Epistar
Живот (ч): 50 000ч
Ъгъл на излъчване: 90°
Цветна температура: Топло бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 16W
Светлинен поток: 1280lm
Изпълнение: Алуминий
Димиране: No
Степен на защита: IP20
Цвят на осветителното тяло: бял
Отвор: No
Виж още LED Специализирано осветление ORAX
Виж всички LED Специализирано осветление в категорията
Технически характеристики
| Тип: | За мебели |
|---|---|
| Монтаж: | За вграждане |
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 16 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 1280 lm |
| Цветна температура: | Жълто бяла |
| Цвят на корпуса: | Бял |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Рамка за електрически ключ Legrand Niloe 397872, крем1.22 €
/2.38 лв
LED крушка Ledvance HALOPIN PRO, за витрина, 48W, 740lm, 230V, топло бяло5.60 €
/10.95 лв
LED крушка Ledvance HALOPIN SUPERSTAR, за витрина, 35W, 460lm, 230V, топло бяло6.28 €
/12.29 лв

