ORAX LBL702060X06WW
Размер: 581x22x16mm
Работно напрежние: DC 12V
Мощност: 3.6W
Цветна температура: Топло бяла
Светлинен поток: 360lm
Светлоизточник: SMD 3528 / 6-7lm
Изпълнение: SPCC+PMMA
Димиране: Да
Производител: ORAX
Виж още LED Специализирано осветление ORAX
Виж всички LED Специализирано осветление в категорията
Размер: 581x22x16mm
Работно напрежние: DC 12V
Мощност: 3.6W
Цветна температура: Топло бяла
Светлинен поток: 360lm
Светлоизточник: SMD 3528 / 6-7lm
Изпълнение: SPCC+PMMA
Димиране: Да
Производител: ORAX
Виж още LED Специализирано осветление ORAX
Виж всички LED Специализирано осветление в категорията
Технически характеристики
| Тип: | За мебели |
|---|---|
| Монтаж: | За вграждане |
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 3.6 W |
| Напрежение: | 12 V |
| Светлинен поток: | 360 lm |
| Цветна температура: | Топло бяла |
| Цвят на корпуса: | Бял |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Рамка за електрически ключ Legrand Niloe 397872, крем1.22 €
/2.38 лв
LED крушка Ledvance HALOPIN PRO, за витрина, 48W, 740lm, 230V, топло бяло5.60 €
/10.95 лв
LED крушка Ledvance HALOPIN SUPERSTAR, за витрина, 35W, 460lm, 230V, топло бяло6.28 €
/12.29 лв

