LED Star MR 16 35 36° 3.4W 840 GU5.3
Предимства на продукта
- По-ниска консумация на енергия в сравнение с лампи с нажежаема жичка или халогенни лампи
- Лесна подмяна на халогенни лампи благодарение на компактния изцяло стъклен дизайн и единичната оптика
- Моментална 100% светлина, без време за загряване
- Идеални за икономично насочено осветление
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Номинална мощност | 3,4 W |
| Мощност на конструкцията | 3.40 W |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Режим на работа | 12V AC/DC |
| Еквивалентна мощност | 35 W |
| Номинален ток | 420 mA |
| Тип ток | AC/DC |
| Пусков ток | 3.18 A |
| Макс. лампи (10A прекъсвач) | 19 |
| Макс. лампи (16A прекъсвач) | 30 |
| Общо хармонично изкривяване | 80.6 % |
| Коефициент на мощност | > 0,50 |
| Интензивност на светлината | 650 cd |
| Светлинен поток | 345 lm |
| Полезен светлинен поток (90°) | 345 lm |
| Светлинна ефективност | 101 lm/W |
| Запазване на светлинния поток | 0.95 |
| Цвят на светлината | Хладно бяло |
| Цветна температура | 4000 K |
| Индекс на цветопредаване (Ra) | 80 |
| Код на цвета | 840 |
| Цветово отклонение | ≤6 sdcm |
| Върхова интензивност | 650 cd |
| Трептене (Pst LM) | 1.0 |
| Стробоскопичен ефект (SVM) | 0.4 |
| Ъгъл на светене | 36° |
| Време за загряване (60%) | < 0.50 s |
| Време за стартиране | < 0.5 s |
| Дължина | 44.00 mm |
| Диаметър | 50.00 mm |
| Максимален диаметър | 50 mm |
| Тегло | 31.00 g |
| Работна температура | -20…+40 °C |
| Макс. температура (tc) | 77.5 °C |
| Живот (L70/B50) | 15000 h |
| Цикли на включване | 100000 |
| Запазване на светлинния поток | 0.95 |
Виж още Крушки Ledvance
Виж всички Крушки в категорията
Технически характеристики
| Цокъл: | GU5.3 |
|---|---|
| Вид: | MR16 |
| Мощност: | 3.4 W |
| Напрежение: | 12 V |
| Светлинен поток: | 345 lm |
| Цветна температура: | Студено бяла |
| Особеност: | LED |
| Енергиен клас: | E |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
LED крушка Ledvance, GU10, 4.3W, 350lm, 3000K5.44 €
/10.65 лв
LED крушка Ledvance, GU10, 4.3W, 350lm, 4000K5.44 €
/10.65 лв
LED крушка Ledvance AC45695, GU10, PAR16, 4.3W, 350lm, 2700K5.44 €
/10.65 лв

