ORAX LHBL-120W
Размер: Ø500xH353mm
Светлоизточник: COB Epistar
Ъгъл на излъчване: 45°/90°/120°
Цветна температура: Неутрално бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 136W
Светлинен поток: 8000lm
Изпълнение: Алуминий
Степен на защита: IP65
Тегло: 6.3кг;
Виж още LED Специализирано осветление ORAX
Виж всички LED Специализирано осветление в категорията
Размер: Ø500xH353mm
Светлоизточник: COB Epistar
Ъгъл на излъчване: 45°/90°/120°
Цветна температура: Неутрално бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 136W
Светлинен поток: 8000lm
Изпълнение: Алуминий
Степен на защита: IP65
Тегло: 6.3кг;
Виж още LED Специализирано осветление ORAX
Виж всички LED Специализирано осветление в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Индустриално осветление |
|---|---|
| Монтаж: | Таван |
| Влагозащитеност: | IP65 (Външна употреба) |
| Мощност: | 136 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 8000 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла |
| Цвят на корпуса: | Алуминии |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Рамка за електрически ключ Legrand Niloe 397872, крем1.22 €
/2.38 лв
LED крушка Ledvance HALOPIN PRO, за витрина, 48W, 740lm, 230V, топло бяло5.60 €
/10.95 лв
LED крушка Ledvance HALOPIN SUPERSTAR, за витрина, 35W, 460lm, 230V, топло бяло6.28 €
/12.29 лв

