Flexus Sub 200
12" Wireless Subwoofer

BIG BASS, SMALL FOOTPRINT
The Flexus 12" subwoofer packs a lot of punch per square inch thanks to careful Klipsch engineering. Enjoy powerful bass with plenty of depth and musicality – without latency.

BETTER TOGETHER
Two subs are better than one. As your tastes and square footage grow, so do the demands you’ll have for deep, powerful bass. By having two identical Flexus 12" Subwoofers, you’ll smooth out the peaks and nulls typically experienced by a single subwoofer arrangement.
.png)
| Specification | Details |
|---|---|
| Frequency Response | 26Hz - 250Hz ±3dB |
| Max Acoustic Output | 103.7dB |
| Amplifier Type | Class D |
| Woofer | 12” Long Throw Paper Cone Woofer |
| Enclosure Material | MDF |
| Enclosure Type | Sealed |
| Inputs | RCA/LFE Line In • Flexus Transport 2.4GHz Wireless |
| USB Input | 1 x USB Type-A (System updates and MP3 playback for test/debug) |
| Height | 15.25” (387mm) |
| Width | 15.25” (387mm) |
| Depth | 15.25” (387mm) |
| Weight | 36 lbs (16.3 kg) |
| Finish | Ebony Vinyl |
Виж още Тонколони Klipsch
Виж всички Тонколони в категорията
| Тип: | Субуфер |
|---|---|
| Мощност: | Не е указано |
| Канали, брой: | 1 |
| Bluetooth: | Wi-FI |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
167.33 €
/327.26 лв
120.00 € лв -
166.88 €
/326.39 лв
120.00 € лв -
202.49 €
/396.03 лв
120.00 € лв -
166.88 €
/326.39 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
110.84 €
/216.79 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/18.00 лв
120.00 € лв -
21.71 €
/42.46 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/25.00 лв
120.00 € лв -
3.60 €
/7.04 лв
120.00 € лв -
83.26 €
/162.84 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
202.49 €
/396.03 лв
120.00 € лв -
359.00 €
/702.15 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
83.26 €
/162.84 лв
120.00 € лв -
543.12 €
/1062.24 лв
120.00 € лв -
617.11 €
/1206.97 лв
120.00 € лв -
8.13 €
/15.90 лв
120.00 € лв -
Тонколони Edifier S350DB, 2.1, 150W RMS (2x40W + 70W), Bluetooth, 3.5mm жак, Optical, Coaxial, черни
238.77 €
/466.99 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
83.26 €
/162.84 лв
120.00 € лв -
93.78 €
/183.42 лв
120.00 € лв -
169.92 €
/332.33 лв
120.00 € лв -
169.92 €
/332.33 лв
120.00 € лв -
69.00 €
/134.95 лв
120.00 € лв -
202.49 €
/396.03 лв
120.00 € лв -
83.26 €
/162.84 лв
120.00 € лв -
564.98 €
/1105.01 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
507.53 €
/992.65 лв
120.00 € лв -
328.51 €
/642.51 лв
120.00 € лв -
308.14 €
/602.66 лв
120.00 € лв -
Тонколони Edifier S350DB, 2.1, 150W RMS (2x40W + 70W), Bluetooth, 3.5mm жак, Optical, Coaxial, черни
238.77 €
/466.99 лв
120.00 € лв -
81.08 €
/158.58 лв
120.00 € лв -
83.26 €
/162.84 лв
120.00 € лв
-
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.98 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
244.99 €
/479.16 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
107.98 €
/211.19 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
508.73 €
/994.99 лв
120.00 € лв -
468.99 €
/917.26 лв
120.00 € лв -
99.98 €
/195.54 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
509.99 €
/997.45 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
279.00 €
/545.68 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
21.71 €
/42.46 лв
120.00 € лв -
23.17 €
/45.31 лв
120.00 € лв -
23.01 €
/45.00 лв
120.00 € лв -
95.61 €
/186.99 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
43.80 €
/85.66 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
219.85 €
/429.99 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв
-
82.38 €
/161.13 лв
120.00 € лв -
60.17 €
/117.68 лв
120.00 € лв -
122.65 €
/239.88 лв
120.00 € лв -
277.61 €
/542.95 лв
120.00 € лв -
71.36 €
/139.57 лв
120.00 € лв -
14.08 €
/27.53 лв
120.00 € лв -
709.00 €
/1386.68 лв
120.00 € лв -
29.02 €
/56.75 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
309.00 €
/604.35 лв
120.00 € лв -
512.72 €
/1002.79 лв
120.00 € лв -
446.75 €
/873.76 лв
120.00 € лв -
72.40 €
/141.59 лв
120.00 € лв -
158.88 €
/310.74 лв
120.00 € лв -
147.53 €
/288.55 лв
120.00 € лв -
207.96 €
/406.73 лв
120.00 € лв -
53.77 €
/105.16 лв
120.00 € лв -
77.50 €
/151.58 лв
120.00 € лв -
79.44 €
/155.37 лв
120.00 € лв -
888.42 €
/1737.60 лв
120.00 € лв -
1266.08 €
/2476.25 лв
120.00 € лв -
249.69 €
/488.34 лв
120.00 € лв -
167.33 €
/327.26 лв
120.00 € лв
Тонколони Klipsch R-51PM Black, 2.0, 120W RMS, Bluetooth, Optical, AUX, USB, черни604.62 €
/1182.53 лв
Тонколона Blaupunkt PB12DB, 2.0, 1600W (800W + 800W), Bluetooth, AUX, USB, слот за SD карта, черна, до 8 часа време на работа608.27 €
/1189.68 лв
Тонколона Q Acoustics Concept 90 Center, 2.0, басрефлексна, бяла, 67 - 30 000 Hz честотен диапазон599.00 €
/1171.55 лв





























































































