Kingston KCP432NS6/8
| SKU | KCP432NS6/8 |
| Brand | Kingston |
| Memory Capacity | 8GB |
| Module Quantity | 1 Module |
| Speed (Data Rate) | 3200MT/s (PC4-25600) |
| Speed (Clock Rate) | 1600Mhz |
| Module Type | DIMM |
| Error Check | Non-ECC |
| Model/Series/Type | KCP |
| CAS Latency | CL22 |
| Form Factor | DDR4 |
| Rank | 1R (Single Rank) |
| Pins | 288 Pin |
| Operating Temperature | 0°C to 85°C |
| DRAM Density | 16Gbit |
| Memory Voltage | 1.2v |
| Memory Depth | 1G |
| Product Condition | New |
| Product Type/Family | RAM |
| Chip Organization | x16 |
| Data Width | X64 |
Виж още Настолни компютри Памети Kingston
Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
| Капацитет: | 8 GB |
|---|---|
| Скорост: | 3200 MT/s |
| Тип: | DDR4 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
120.99 €
/236.64 лв
-
6.34 €
/12.40 лв
-
46.56 €
/91.06 лв
-
8.92 €
/17.45 лв
-
70.67 €
/138.22 лв
-
18.46 €
/36.10 лв
-
71.39 €
/139.63 лв
-
58.02 €
/113.47 лв
-
250.41 €
/489.75 лв
-
58.02 €
/113.47 лв
-
33.09 €
/64.72 лв
-
516.48 €
/1010.14 лв
-
8.92 €
/17.45 лв
-
115.45 €
/225.79 лв
-
21.16 €
/41.38 лв
-
13.97 €
/27.32 лв
-
6.53 €
/12.77 лв
-
7.67 €
/15.00 лв
-
6.73 €
/13.17 лв
-
255.74 €
/500.19 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
239.99 € -
34.84 €
/68.14 лв
-
6.73 €
/13.17 лв
-
7.83 €
/15.32 лв
-
7.00 €
/13.69 лв
-
19.10 €
/37.36 лв
-
7.50 €
/14.67 лв
-
11.93 €
/23.33 лв
-
70.67 €
/138.22 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
31.04 €
/60.70 лв
-
6.31 €
/12.35 лв
-
140.64 €
/275.07 лв
-
290.00 €
/567.19 лв
-
16.80 €
/32.86 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
6.33 €
/12.38 лв
-
7.67 €
/15.00 лв
-
22.15 €
/43.32 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
22.10 €
/43.23 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
129.99 € -
115.99 €
/226.86 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
38.99 € -
837.97 €
/1638.93 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
46.08 €
/90.12 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
179.99 € -
28.99 €
/56.70 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
168.99 € -
120.99 €
/236.64 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
50.31 €
/98.41 лв
-
56.99 €
/111.46 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
33.09 €
/64.72 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
199.99 €
/391.15 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
119.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
47.99 €
/93.86 лв
-
298.99 €
/584.77 лв
-
23.05 €
/45.07 лв
-
958.99 €
/1875.62 лв
-
55.24 €
/108.05 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
28.43 €
/55.60 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
259.99 €
/508.50 лв
268.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
176.99 €
/346.16 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
249.99 € -
449.99 €
/880.10 лв
499.99 € -
113.68 €
/222.33 лв
118.96 € -
240.78 €
/470.93 лв
249.55 € -
99.99 €
/195.56 лв
119.99 € -
80.55 €
/157.54 лв
113.94 € -
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
239.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
118.99 €
/232.72 лв
129.99 € -
249.99 €
/488.94 лв
323.99 € -
11.54 €
/22.57 лв
12.34 € -
214.99 €
/420.48 лв
229.99 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
15.94 €
/31.18 лв
16.64 € -
967.68 €
/1892.62 лв
1006.39 € -
159.56 €
/312.07 лв
163.58 € -
163.99 €
/320.74 лв
168.99 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
23.81 €
/46.56 лв
26.69 € -
12.54 €
/24.52 лв
15.32 € -
33.35 €
/65.22 лв
35.78 € -
42.79 €
/83.70 лв
45.22 € -
89.99 €
/176.01 лв
93.99 € -
159.56 €
/312.07 лв
165.66 € -
15.72 €
/30.75 лв
16.35 € -
519.99 €
/1017.01 лв
563.99 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
259.99 €
/508.50 лв
268.99 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
939.99 €
/1838.46 лв
993.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
129.99 € -
7.00 €
/13.68 лв
9.71 € -
128.99 €
/252.28 лв
133.99 € -
269.99 €
/528.05 лв
289.99 € -
159.99 €
/312.91 лв
168.99 € -
19.30 €
/37.74 лв
19.99 € -
152.99 €
/299.22 лв
179.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
38.99 €
Памет 8GB DDR4 3200MT/s, A-Data AD4U32008G22-SGN, 1.2V90.12 €
/176.27 лв
Памет 8GB DDR4 2666MT/s, A-data Premier, AD4U26668G19-SGN, 1.2V90.12 €
/176.27 лв
Памет 8GB DDR4, 2400MT/s, Silicon Power (SP008GBLFU240X02), 1.2V91.10 €
/178.17 лв






































































































