Kingston FURY Beast
.jpg)
The Kingston FURY Beast DDR4 provides a powerful performance boost for gaming, video editing and rendering with speeds of up to 3200MHz. FURY Beast DDR4 stays cool with its stylish, low-profile heat spreader. 100% tested at speed and backed by a lifetime warranty, it’s an easy, worry-free upgrade for your Intel or AMD-based system.
Specifications:
| Memory Capacity | 32GB |
| Module Quantity | 1 Module |
| Speed | 3200MHz (PC4-25600) |
| Error Check | Non-ECC |
| Model/Series/Type | Fury Beast |
| Module Type | DIMM |
| CAS Latency | CL16 |
| Form Factor | DDR4 |
| Rank | 2R (Dual Rank) |
| Pins | 288 Pin |
| Colour | Black |
| Memory Voltage | 1.35v |
| Memory Depth | 4G |
| Product Condition | New |
| Product Type/Family | RAM |
| Packaging Type | Retail |
| Data Width | X64 |
| Chip Organization | x8 |
| Heat Spreader | Yes |
| Intel XMP-Ready Profiles | Yes |
Виж още Настолни компютри Памети Kingston
Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
| Капацитет: | 32 GB |
|---|---|
| Скорост: | 3200 MT/s |
| Тип: | DDR4 |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
25.16 €
/49.20 лв
120.00 € лв -
6.34 €
/12.40 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
456.87 €
/893.56 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
52.29 €
/102.26 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
167.16 €
/326.94 лв
120.00 € лв -
7.88 €
/15.42 лв
120.00 € лв -
6.63 €
/12.96 лв
120.00 € лв -
29.54 €
/57.77 лв
120.00 € лв -
10.73 €
/20.99 лв
120.00 € лв -
4.78 €
/9.34 лв
120.00 € лв -
154.47 €
/302.11 лв
120.00 € лв -
10.60 €
/20.74 лв
120.00 € лв -
3.89 €
/7.61 лв
120.00 € лв -
225.32 €
/440.69 лв
120.00 € лв -
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
6.89 €
/13.47 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
6.33 €
/12.38 лв
120.00 € лв -
15.14 €
/29.61 лв
120.00 € лв -
6.63 €
/12.96 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
9.36 €
/18.31 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
302.91 €
/592.44 лв
120.00 € лв -
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
502.12 €
/982.07 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
35.03 €
/68.52 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.84 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
8.14 €
/15.93 лв
120.00 € лв -
19.10 €
/37.36 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв
-
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.62 €
/34.46 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
64.33 €
/125.81 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
55.68 €
/108.89 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.64 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
47.99 €
/93.86 лв
120.00 € лв -
21.46 €
/41.97 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
260.71 €
/509.90 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
64.22 €
/125.60 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
993.99 €
/1944.08 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
30.49 €
/59.63 лв
120.00 € лв -
268.99 €
/526.10 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
64.73 €
/126.59 лв
120.00 € лв -
958.99 €
/1875.62 лв
120.00 € лв
-
7.50 €
/14.67 лв
120.00 € лв -
242.42 €
/474.12 лв
120.00 € лв -
80.55 €
/157.54 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.11 лв
120.00 € лв -
38.17 €
/74.66 лв
120.00 € лв -
11.54 €
/22.57 лв
120.00 € лв -
15.94 €
/31.18 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
42.79 €
/83.70 лв
120.00 € лв -
8.86 €
/17.32 лв
120.00 € лв -
6.69 €
/13.08 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
6.38 €
/12.47 лв
120.00 € лв -
19.30 €
/37.74 лв
120.00 € лв
Памет 32GB (2x16GB) DDR4 3200MT/s, Kingston HyperX FURY Beast Black (KF432C16BB1K2/32), 1.2V344.21 €
/673.22 лв
Памет 16GB DDR5 5600Mhz, Transcend JM5600ALE-16G, 1.1V323.99 €
/633.67 лв
Памет 32GB (2x16GB) DDR4 3200MT/s, Kingston FURY Beast (KF432C16BBK2/32), 1.35V323.60 €
/632.90 лв

























































































