| Характеристики | |
| CAS латентност | 18 |
| Оперативна памет | 32 GB |
| Разположение на паметта (модули х размер) | 2 x 16 GB |
| Тип оперативна памет | DDR4 |
| Тактова честота на паметта | 3600 MHz |
| Component for | Персонален компютър/сървър |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Конфигурация на модулите | 2048M x 64 |
| Време за Row cycle | 45,75 ns |
| Време за опресняване на Row cycle | 350 ns |
| Активно Row време | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Да |
| Версия Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2,0 |
| Програмиране на напрежението на захранването (VPP) | 2,5 V |
| Cooling type | Heatsink |
| Оловно покритие | Злато |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 85 °C |
| Температура за съхранение | -55 - 100 °C |
Виж още Настолни компютри Памети Kingston
Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
| Капацитет: | 32 (2x16) GB |
|---|---|
| Скорост: | 3600 MT/s |
| Тип: | DDR4 |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
366.34 €
/716.49 лв
120.00 € лв -
10.69 €
/20.90 лв
120.00 € лв -
23.07 €
/45.12 лв
120.00 € лв -
25.16 €
/49.20 лв
120.00 € лв -
6.34 €
/12.40 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
440.75 €
/862.03 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
52.29 €
/102.26 лв
120.00 € лв -
12.00 €
/23.47 лв
120.00 € лв -
166.48 €
/325.61 лв
120.00 € лв -
7.88 €
/15.42 лв
120.00 € лв -
6.64 €
/12.98 лв
120.00 € лв -
29.54 €
/57.77 лв
120.00 € лв -
10.73 €
/20.99 лв
120.00 € лв -
4.78 €
/9.34 лв
120.00 € лв -
154.65 €
/302.46 лв
120.00 € лв -
10.61 €
/20.76 лв
120.00 € лв -
3.89 €
/7.61 лв
120.00 € лв -
221.03 €
/432.30 лв
120.00 € лв -
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
6.89 €
/13.47 лв
120.00 € лв -
6.39 €
/12.49 лв
120.00 € лв -
6.33 €
/12.38 лв
120.00 € лв -
15.14 €
/29.61 лв
120.00 € лв -
6.64 €
/12.98 лв
120.00 € лв -
6.39 €
/12.49 лв
120.00 € лв -
9.36 €
/18.31 лв
120.00 € лв -
23.07 €
/45.12 лв
120.00 € лв -
6.39 €
/12.49 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
292.23 €
/571.54 лв
120.00 € лв -
131.12 €
/256.45 лв
120.00 € лв -
496.29 €
/970.67 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
35.10 €
/68.65 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.84 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
8.14 €
/15.93 лв
120.00 € лв
-
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
18.30 €
/35.80 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.64 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
21.46 €
/41.97 лв
120.00 € лв -
47.99 €
/93.86 лв
120.00 € лв -
260.71 €
/509.90 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
64.22 €
/125.60 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
993.99 €
/1944.08 лв
120.00 € лв -
268.99 €
/526.10 лв
120.00 € лв -
30.49 €
/59.63 лв
120.00 € лв -
39.28 €
/76.82 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
289.99 €
/567.17 лв
120.00 € лв -
958.99 €
/1875.62 лв
120.00 € лв
-
264.12 €
/516.58 лв
120.00 € лв -
242.70 €
/474.69 лв
120.00 € лв -
80.55 €
/157.54 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.11 лв
120.00 € лв -
11.54 €
/22.57 лв
120.00 € лв -
246.07 €
/481.27 лв
120.00 € лв -
15.94 €
/31.18 лв
120.00 € лв -
159.56 €
/312.07 лв
120.00 € лв -
967.68 €
/1892.62 лв
120.00 € лв -
159.56 €
/312.07 лв
120.00 € лв -
42.79 €
/83.70 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
8.86 €
/17.32 лв
120.00 € лв -
15.72 €
/30.75 лв
120.00 € лв -
366.34 €
/716.49 лв
120.00 € лв -
6.69 €
/13.08 лв
120.00 € лв -
83.47 €
/163.26 лв
120.00 € лв -
6.39 €
/12.49 лв
120.00 € лв -
19.30 €
/37.74 лв
120.00 € лв
Памет 32GB (2x16GB) DDR4 3200MT/s, Kingston FURY Beast Black RGB, KF432C16BB2AK2/32, 1.35V338.72 €
/662.47 лв
Памет 32GB DDR5 5600MT/s, Kingston KVR56U46BD8-32, 1.1V366.34 €
/716.49 лв
Памет 32GB (2x16GB) DDR4 3200MT/s, Kingston HyperX FURY Beast Black (KF432C16BB1K2/32), 1.2V332.08 €
/649.49 лв






























































































