Kingston KVR56U46BS6-8
| Memory Capacity | 8GB |
| Module Quantity | 1 Module |
| Speed (Data Rate) | 5600MT/s (PC5-44800) |
| Speed (Clock Rate) | 2800Mhz |
| Module Type | DIMM |
| Error Check | Non-ECC |
| CAS Latency | CL46 |
| Form Factor | DDR5 |
| Rank | 1R (Single Rank) |
| Pins | 288 Pin |
| Operating Temperature | 0°C to 85°C |
| DRAM Density | 16Gbit |
| Memory Voltage | 1.1v |
| Memory Depth | 1G |
| Chip Organization | x16 |
| Data Width | X64 |
Виж още Настолни компютри Памети Kingston
Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
| Капацитет: | 8 GB |
|---|---|
| Скорост: | 5600 MT/s |
| Тип: | DDR5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.27 €
/12.27 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
15.32 €
/29.96 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
6.22 €
/12.17 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
35.71 €
/69.85 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
58.63 €
/114.67 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.15 лв
120.00 € лв -
985.61 €
/1927.69 лв
120.00 € лв -
985.61 €
/1927.69 лв
120.00 € лв -
6.53 €
/12.76 лв
120.00 € лв -
5.16 €
/10.09 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
19.10 €
/37.36 лв
120.00 € лв -
4.47 €
/8.73 лв
120.00 € лв -
50.44 €
/98.66 лв
120.00 € лв -
7.33 €
/14.34 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
18.22 €
/35.64 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
40.78 €
/79.75 лв
120.00 € лв -
8.72 €
/17.06 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
57.79 €
/113.03 лв
120.00 € лв -
10.41 €
/20.36 лв
120.00 € лв -
23.58 €
/46.12 лв
120.00 € лв -
22.70 €
/44.40 лв
120.00 € лв -
18.86 €
/36.89 лв
120.00 € лв -
42.80 €
/83.72 лв
120.00 € лв -
5.16 €
/10.09 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.15 лв
120.00 € лв -
379.87 €
/742.96 лв
120.00 € лв -
70.42 €
/137.72 лв
120.00 € лв -
6.68 €
/13.06 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.15 лв
120.00 € лв -
7.75 €
/15.16 лв
120.00 € лв -
27.54 €
/53.86 лв
120.00 € лв
-
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
489.99 €
/958.34 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
153.99 €
/301.18 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
67.98 €
/132.96 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
399.99 €
/782.31 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
294.99 €
/576.95 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.64 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
56.99 €
/111.46 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв
-
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
144.96 €
/283.52 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.11 лв
120.00 € лв -
57.79 €
/113.03 лв
120.00 € лв -
46.06 €
/90.08 лв
120.00 € лв -
68.28 €
/133.55 лв
120.00 € лв
Памет 16GB DDR4 2666MT/s, TeamGroup Elite, TED416G2666C1901, 1.2V129.39 €
/253.07 лв
Памет 8GB DDR5 5600MT/s, A-Data AD5U56008G-S, 1.1V125.37 €
/245.21 лв
Памет 8GB DDR5 5600MT/s, Kingston FURY Beast Black EXPO, KF556C36BBE-8, 1.25V133.81 €
/261.71 лв















































































