Комплект тава + решетка Kinghoff
Правоъгълна тава KH 1377 има практична подвижна решетка, която дава възможност да се приготвят хрупкави сандвичи, бекон, да се пече месо, риба, зеленчуци и дори сладки тестени изделия. На разположение са и стоманени дръжки за лесно пренасяне.
- Лесна за миене и почистване
- Изработена от висококачествена неръждаема стомана
- Размер: 36 x 27 x 5.5 см
| Характеристики | |
| Дължина: |
36 Cm |
| Ширина: |
27 Cm |
| Височина: |
5.5 Cm |
| Материал интериор: |
Неръждаема стомана |
| Модел |
KH-1377 |
| Цвят: |
Сребрист |
| Употреба: |
Универсална |
| Тип продукт: |
Тава |
| Материал: |
Стомана |
| Форма: |
Правоъгълна |
Виж още Тави KingHoff
Виж всички Тави в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Без капак |
|---|---|
| Форма: | Правоъгълна |
| Широчина: | 27 cm |
| Дължина: | 36 cm |
| Дълбочина: | 5.5 cm |
| Материал: | Стомана |
| Източник на топлина: | Електрически/Стъклокерамика |
| Подходяща за съдомиялна машина: | Не |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Тава за печене Rosberg R51222JR34, 34 cm, въглеродна стомана, подходяща за съдомиялни машини, черна13.20 €
/25.82 лв
Тава Rosberg Premium RP51222B28, 28 cm, мраморно покритие, дълбока 8 cm, червена13.70 €
/26.80 лв
Тава за печене Oliver Voltz Siena OV51222J30, 30 cm диаметър, алуминий, керамично покритие, сива13.70 €
/26.80 лв





