j5create JVA11

Use With Various Devices

Three HDMI™ Input Resolutions For Recording
Ablility To Capture 4K@30 FPS, 2K60 FPS, 1080P 120 FPS

Ideal for live streaming, broadcasting, and gaming
It works with OBS™, XSplit®, CameraFi™, QuickTime®, and other video streaming software.
Compatible with PlayStation™ 4/5, Xbox™ Series X/S, Xbox™ One X/S, and Switch™ gaming consoles.

No Driver Installation Required
Compliance with the UVC/UAC Standard

Specifications:
Hardware
| Audio Input | 1 - HDMI Female |
| Audio Output | N/A |
| Audio Switcher | N/A |
| Host Connector | 1 - USB-C 3.2 Gen 1 Female (Type-A to USB-C) |
| Ports | 1 - USB-C 3.2 Gen 1 (Host) 1 - HDMI Input |
| Power Source | N/A |
| Video Input | 1 - HDMI Female |
| Video Output | N/A |
| Video Switcher | N/A |
| Warranty | 2 Year Limited |
Performance
| Audio Channel | 2.1 via HDMI |
| Audio Frequency | 48 kHz |
| Compressions | USB 3.0: RGB / YUV4:2:2 / YUV4:2:0 USB 2.0: YUV4:2:0 |
| Hdmi Input Resolutions | 3840 x 2160 @ 30 |
| Hdr Supported | No |
| Headset | N/A |
| Maximum Capture Capability | USB 3.0: 3840 x 2160 @ 30 USB 2.0: 1280 x 720 @30 |
| Maximum Capture Refresh Rate | 4K30 fps, 2K60 fps, 1080p120 fps |
| Max Display Refresh Rate | N/A |
| Microphone | N/A |
Power
| Input Current | 1.5A |
| Input Voltage | 5V |
| Output Current | N/A |
| Output Voltage | N/A |
| Power Consumption | ≤ 530mA |
| Power Delivery | N/A |
Physical Specifications
| Cable Length | 7.87 in. (20 cm) |
| Color | Black |
| Enclosure Type | Aluminum |
| Operating Humidity | <80% non-condensing |
| Operating Temperature | 32 to 104°F (0 to 40°C) |
| Product Depth | 0.56 in. (14.14 mm) |
| Product Height | 2.83 in. (72 mm) |
| Product Weight | 1.94 oz (55g) |
| Product Width | 1.61 in. (41 mm) |
| Storage Humidity | <85% non-condensing |
| Storage Temperature | 14 to 149°F (-10 – 65℃) |
Виж още Аудио Видео oбработка j5create
Виж всички Аудио Видео oбработка в категорията
| Монтаж: | Външен |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
287.54 €
/562.38 лв
-
55.68 €
/108.90 лв
-
1294.79 €
/2532.38 лв
-
693.93 €
/1357.22 лв
-
693.93 €
/1357.22 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
98.51 €
/192.66 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
516.71 €
/1010.60 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
516.71 €
/1010.60 лв
-
516.71 €
/1010.60 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5154.24 €
/10080.82 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
390.18 €
/763.12 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
697.90 €
/1364.97 лв
-
230.25 €
/450.32 лв
-
244.77 €
/478.73 лв
-
925.91 €
/1810.91 лв
-
444.45 €
/869.27 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
319.50 €
/624.90 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
75.25 €
/147.19 лв
-
1066.95 €
/2086.77 лв
-
1066.95 €
/2086.77 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
599.99 €
/1173.48 лв
-
753.12 €
/1472.97 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
752.99 €
/1472.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, Palit Infinity 3, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI
702.32 €
/1373.62 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
102.81 €
/201.08 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
37.19 €
/72.74 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
838.99 €
/1640.92 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
764.99 €
/1496.19 лв
-
1272.84 €
/2489.45 лв
1478.40 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Кепчър j5create JVA02, 1080p60FPS, HDMI, USB-C, AUX, външен56.89 €
/111.26 лв
Кепчър Elgato Cam Link 4K, 3840x2160p30FPS, USB, HDMI98.51 €
/192.66 лв
Кепчър Streamplify CAPTURE 4K, 4K60 HDR, HDMI, USB-C, външен100.73 €
/197.01 лв





























































