Ermenrich Seek VE50 е индустриален ендоскоп (бороскоп) с 5,5 mm HD камера, която осигурява ъгъл на обзор 70°. Благодарение на гъвкавия 10-метров полутвърд кабел чрез този уред е лесно да се инспектират всякакви труднодостъпни места. Това могат да бъдат вътрешни тръби в помещения, пространства в стените, двигатели с вътрешно горене, товари в контейнер и др. Ендоскопът е ефективен и лесен за употреба инструмент, който може да се използва както у дома, така и за професионални цели.
Камерата създава цветни изображения, които се показват на вградения 4,3-инчов екран с течнокристален дисплей. Ако е необходимо, можете да изберете между формат на снимка или видеоматериал. Камерата може да прави 720p снимки и да записва 480p видеоматериали. Данните се запаметяват в карта памет (не е включена).
Камерата е снабдена с 6 светодиодни светлини, които осигуряват възможност за изследване на тъмни зони. Лещите и светодиодите са непромокаеми за кратко време (IP67). Ендоскопът се захранва с акумулаторна батерия: С едно зареждане може да се работи 3 часа, а за зареждане се използва постояннотоков мрежов адаптер (не е включен).
Основни характеристики:
- Гъвкав 10-метров полутвърд кабел и предна камера
- Вградено записващо устройство: снимки 720p, видеозапис 480p
- 6 светодиода, лещите и светодиодите са непромокаеми за кратко време (IP67)
- Захранва се с акумулаторна батерия, 3 часа непрекъсната работа с едно зареждане
Наборът включва:
- Видео ендоскоп
- MicroUSB кабел
- Кука
- Магнит
- Странично огледало
- Защитна капачка
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 лет |
| EAN | 5905555016740 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 26x27x7 cm |
| Транспортно тегло | 1.04 kg |
| Тип | индустриален |
| Дисплей | течнокристален дисплей, цветен |
| Диагонал на дисплея, инчове | 4.3 |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 1920x1080 |
| Брой на камерите | 1 бр. (предна) |
| Ъгъл на обзора на камерата, ° | 70 |
| Диаметър на камерата, mm | 5,5 |
| Осветление на камерата | 6 светодиода |
| Допълнително осветление на страничната камера | yes |
| Фокусно разстояние, mm | 40 — 5000 |
| Вграден рекордер | yes |
| Формат на изображението | *.jpg |
| Разделителна способност на изображението, пиксели | 1280x720 (720p) |
| Видео формат | *.avi |
| Разделителна способност на видеозаписа, пиксели | 640x480 (480p) |
| Непромокаем | IP67, пълна защита от прах, непромокаеми за кратко време (лещи и светодиоди) |
| Карта с памет | клас 10, microSD до 64 GB (не е включена) |
| Дължина на кабела, m | 10 |
| Диапазон на работната температура, °C | -10 — 75 |
| Захранване | литиевойонна батерия 1700 mA∙h, 5 V, 1 A (не е включен) |
| Живот на батерията, часове | 3 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
107.98 €
/211.19 лв
-
300.71 €
/588.13 лв
-
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
38.19 €
/74.69 лв
-
222.08 €
/434.36 лв
-
154.37 €
/301.92 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
129.69 €
/253.66 лв
-
35.28 €
/69.00 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
132.96 €
/260.05 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
140.31 €
/274.42 лв
-
15.76 €
/30.83 лв
19.77 € -
218.99 €
/428.31 лв
-
3.84 €
/7.51 лв
-
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
206.51 €
/403.91 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
86.69 €
/169.56 лв
-
42.79 €
/83.69 лв
-
18.91 €
/36.98 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
19.81 €
/38.74 лв
-
6.08 €
/11.89 лв
6.14 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
37.43 €
/73.21 лв
-
19.88 €
/38.88 лв
-
8.13 €
/15.90 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
5.87 €
/11.49 лв
-
9.39 €
/18.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
328.60 €
/642.68 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
212.27 €
/415.16 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
12.74 €
/24.91 лв
13.12 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
36.63 €
/71.65 лв
45.13 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
11.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
48.45 €
/94.75 лв
77.57 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
37.91 €
/74.15 лв
38.62 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
6.08 €
/11.89 лв
6.14 € -
191.17 €
/373.90 лв
203.11 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
8.70 €
/17.02 лв
8.96 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 €




















































































































