Тонколона Poly Sync 40+ USB-A USB-C, адаптер +BT700 USB-A (772C5AA)
Poly Sync 40 USB/Bluetooth® смарт високоговорителят Ви дава възможност да се залавяте за работа. Лесен за използване с качествен звук – оптимизиран за Вашето гъвкаво работно пространство.
- Тегло: 0,61 кг
- Минимални размери (Ш x Д x В): 3,8 x 10,2 x 27,3 см
Чувате и Ви чуват
Не пропускайте нито дума благодарение на масив от няколко микрофона, който се фокусира върху казаното и изолира ехото и шума от срещите. Пълният дуплекс звук дава възможност разговорите да протичат естествено дори когато потребителите говорят едновременно.
Опростена поддръжка за ИТ отделите
Без сложно настройване, без обучение на потребителите и без допълнителни главоболия – Poly Sync 40 е лесен за внедряване сред Вашите служители. За ИТ отделите проследяването на инвентарния опис и актуализациите са улеснени благодарение на дистанционното управление на устройства с Poly Lens.
Разширете Вашето пространство за срещи
Poly Sync 40 добавя професионален звук към Вашите пространства за срещи. Можете да сдвоите безжично два модула заедно при необходимост за по-голяма заседателна зала. Устройството Ви ще бъде готово за работа с до 30 часа време за разговори.
| Хардуерна съвместимост | Съвместим с компютри чрез комбиниран USB Type-A и USB Type-C®️ кабел. Смартфони чрез Bluetooth®️. |
|---|---|
| Цвят | Сребристо |
| Време за зареждане | <5 часа |
| Живот на батерията | До 30 часа (време за разговори) |
| Вид батерия | Акумулаторна Li-ion батерия |
| Дължина на кабела | 1050 мм |
| Версия на Bluetooth | 5.1 |
| Поддържани профили за Bluetooth | A2DP; AVRCP; HFP; HSP; BLE |
| Чувствителност (микрофон) | -45 +/-3 dB |
| Отношение сигнал/шум | >55 dB |
| Номинално ниво на звуковото налягане | 89 dB SPL |
| Сензорни потребителски контроли | Отговор/приключване на повикване; Изключване на звука; Сила на звука +/-; Програмируем функционален бутон; Bluetooth® сдвояване |
| Потребителски контроли бутони | Безжично последователно включване |
| Брой микрофони | 3 |
| Тип микрофон | Three-microphone steerable array |
| Честота на високоговорителя | от 75 Hz до 20 kHz |
| Честота на микрофона | 100 Hz до 6,7 kHz |
| Съвместими операционни системи | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Сертификати и съвместимост | CE; FCC; RoHS; IP64 |
| Минимални размери (Ш x Д x В) | 3,8 x 10,2 x 27,3 см |
| Размер на високоговорителя | 50 мм |
| Размери на пакета (Ш х Д х В) | 18,3 x 35 x 5,5 см |
| Тегло | 0,61 кг |
| Тегло на опаковката | 0,83 кг |
Виж още Конферентна връзка HP
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Високоговорител |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
600.87 €
/1175.20 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
796.00 €
/1556.84 лв
-
422.57 €
/826.48 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
21.33 €
/41.72 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
97.43 €
/190.55 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
263.09 €
/514.56 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
65.34 €
/127.79 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
215.03 €
/420.57 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1065.93 €
/2084.77 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
263.09 €
/514.56 лв
-
65.34 €
/127.79 лв
-
1024.99 €
/2004.71 лв
1441.76 € -
708.99 €
/1386.66 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
419.99 €
/821.43 лв
-
1528.96 €
/2990.38 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
96.92 €
/189.57 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1024.99 €
/2004.71 лв
1441.76 € -
938.99 €
/1836.50 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
878.99 €
/1719.16 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
2139.99 €
/4185.46 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
367.85 €
/719.46 лв
389.11 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
376.58 €
/736.53 лв
419.02 € -
144.39 €
/282.40 лв
147.66 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
144.39 €
/282.40 лв
147.66 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
319.99 €
/625.85 лв
359.99 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1790.80 €
/3502.49 лв
1849.82 €
Стойка за конферентна камера Logitech 952-000041, съвместима с Logitech Rally Bar/Rally Bar Mini/Rally Bar Huddle/Rally Camera188.99 €
/369.63 лв
Конферентна слушалка Epos Impact 1030T, 4 MEMS микрофона, ANC шумопотискане, сертифицирана за Microsoft Teams, Bluetooth, USB, черна175.13 €
/342.53 лв
Видеоконферентна камера Yealink UVC30 PTZ, 4K/UHD@30fps, микрофон, 3x цифрово увеличение, USB, сива174.51 €
/341.32 лв









































































































