HP Poly Sync 40
Poly Sync 40 USB-A USB-C Speakerphone (772C4AA)
Poly Sync 40 USB/Bluetooth® smart speakerphone lets you get to work. Simple to use with quality audio – optimized for your flexible workspace.
Hear and be heard
Don’t miss a word with a multi-microphone array, which focuses on what’s being said and helps keep echo and noise out of meetings. Full-duplex audio lets conversations flow naturally, even when users talk over each other.

Simple for IT
No complex setup, no user training, and no additional headaches — the Poly Sync 40 is simple to deploy to your workforce. For IT, inventory tracking and updates are made easy with Poly Lens, remote device management.

Flexible. Simple. Smart
Three-microphone array
Experience conference calls with outside noise and distractions tuned out. A three-microphone array focuses on your voice — not the surrounding noise.
Audio clarity
Enjoy more clarity on your calls thanks to the bass reflex system with dual passive radiators for natural voice and deep bass.
Full-duplex audio
Collaboration gets tough when one voice dominates the conversation. Full-duplex audio makes simultaneous conversations a breeze.
Device connectivity
Enjoy easy connectivity, to your devices — connect smartphones wirelessly via Bluetooth® or to the computer using a combined USB-A and USB Type-C®️

| Compatibility | Compatible with PCs via combined USB Type-A and USB Type-C®️ cable. Smartphones via Bluetooth®️. |
|---|---|
| Color | Silver |
| Charge time | <5 hours |
| Battery life | Up to 30 hours (talk time) |
| Battery type | Rechargeable Li-ion |
| Cable length | 105 cm |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Supported bluetooth profiles | A2DP; AVRCP; HFP; HSP; BLE |
| Button user controls | Power on/off; Wireless daisy chain |
| Compatible Operating Systems | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Certifications and compliances | CE; FCC; Rohs; IP64 |
| Dimensions (W x D x H) | 3.8 x 10.2 x 27.3 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 183 x 350 x 55 mm |
| Weight | 0.61 kg |
| Package weight | 825 g |
Виж още Конферентна връзка HP
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип на суичовете: | Високоговорител |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
21.33 €
/41.72 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
97.43 €
/190.55 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
263.10 €
/514.58 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
215.03 €
/420.57 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
263.10 €
/514.58 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1522.43 €
/2977.61 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
327.52 €
/640.58 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
847.20 €
/1656.98 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
564.45 €
/1103.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
96.92 €
/189.57 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
938.99 €
/1836.50 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
376.58 €
/736.53 лв
419.02 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 €
Видеоконферентна камера ACT AC7990, 2Mpix, FHD (1080p@30fps), микрофон, Autofocus, USB-C161.08 €
/315.05 лв
Конферентни слушалки Yealink WH64 Dual, безжични, 3 микрофона, сертифицирани за Microsoft Teams, DECT, Bluetooth162.59 €
/317.99 лв
Стойка за конферентен микрофон Logitech Mic Pod Pendant Mount, за таван, бяла155.43 €
/303.99 лв













































































































