Poly Sync 20-M Microsoft Teams Certified USB-C Speakerphone (7F0J8AA)
Sound like the professional you are with Poly Sync 20 USB/Bluetooth® smart speakerphone — for conferencing anywhere.
- Weight: 360 g
- Dimensions (W x D x H): 34 x 95 x 182 mm
Dynamic audio
Take conference room-quality audio on the go. Enjoy remarkable sound from meetings to music and reduced echo and noise so you can be heard clearly.

Works the way you do
A programable button puts your favorite function at your fingertips — play / pause music, last-number redial and voice assistant — it’s up to you. What’s the status of a call? Know from a distance with the highly visible light bar.

| Compatibility | Compatible with PCs via USB Type-A cable and smartphones via Bluetooth®️ |
|---|---|
| Color | Black |
| Sensitivity (microphone) | -20 dBV/Pa |
| Signal-to-noise ratio | >68 dB |
| Charge time | <4 hours |
| Battery life | Up to 20 hours (talk time) |
| Battery type | Rechargeable Li-ion |
| Impedance | 4 ohms |
| Cable length | 715 mm |
| Bluetooth version | Bluetooth® Core 5.1 |
| Supported bluetooth profiles | A2DP; AVRCP; HFP; HSP; BLE |
| Paired devices | Up to 10 |
| Nominal sound pressure level | 86 dB SPL |
| Touch user controls | Call/answer end; Mute; Volume +/-; Programmable function button |
| Button user controls | Power on/off; Bluetooth® pairing |
| Sensitivity (speaker) | 82 dB (1 W/1 m) |
| Number of microphones | 3 |
| Microphone type | Three-microphone steerable array |
| Speaker bandwidth | 80 Hz to 20 kHz |
| Microphone bandwidth | 100 Hz to 7.3 kHz |
| Compatible Operating Systems | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Certifications and compliances | CE; CB; GS; FCC; IC; Rematel; IFT/NOM; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; Telec/VCCI; KC; NTC; IMDA; SdoC; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; DWLF&F; TP-BY; MoC; TRC; Kvalitet; ICASA; UKCA; BQB; FSB; SONCAP; ICES; CULus; Ukraine; India BIS; KCC; VCCI; UL; CNC; TUV; ANRT; RATEL; IFETEL; DWLF&M; BIS; Telec; MOICT; iCTqatar; NOM; NBTC; CITRA; ETL; PAP Recycle Mark; WEEE; GreenDot; C-Tick; MCMC; UUF warning; ETA; Triman; CCC; cUL; Marocco CM; cTUVus; Anatel; Subtel; Conatel; RoHS; UkrSepro |
| Dimensions (W x D x H) | 34 x 95 x 182 mm |
| Speaker size | 40 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 209 x 183 55 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 101.6 x 121.9 x 194 cm |
| Cartons per layer | 10 |
| Weight | 360 g |
| Package weight | 540 g |
| Pallet weight | 456.52 kg |
| Minimum System Requirements | Bluetooth®; USB Type-C® port |
Виж още Конферентна връзка HP
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Високоговорител |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
113.40 €
/221.79 лв
-
116.37 €
/227.60 лв
-
1100.10 €
/2151.61 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
943.26 €
/1844.86 лв
-
1327.24 €
/2595.85 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
279.69 €
/547.02 лв
-
85.39 €
/167.00 лв
-
98.01 €
/191.69 лв
-
108.37 €
/211.96 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
354.98 €
/694.28 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
336.10 €
/657.36 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
635.80 €
/1243.53 лв
-
98.01 €
/191.69 лв
-
50.76 €
/99.28 лв
-
50.76 €
/99.28 лв
-
38.68 €
/75.64 лв
-
51.48 €
/100.68 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
66.08 €
/129.23 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
297.51 €
/581.88 лв
-
51.48 €
/100.68 лв
-
86.26 €
/168.71 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
727.59 €
/1423.04 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
86.26 €
/168.71 лв
-
133.66 €
/261.42 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
374.99 €
/733.42 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
568.99 €
/1112.85 лв
-
66.08 €
/129.23 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
69.99 €
/136.89 лв
71.98 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
1399.99 €
/2738.14 лв
-
769.99 €
/1505.97 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
878.99 €
/1719.16 лв
-
369.99 €
/723.64 лв
-
1739.99 €
/3403.12 лв
-
839.99 €
/1642.88 лв
-
869.98 €
/1701.53 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
689.99 €
/1349.50 лв
908.99 € -
599.00 €
/1171.55 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
699.99 €
/1369.06 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
1698.99 €
/3322.94 лв
1906.99 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
1589.99 €
/3109.75 лв
1699.99 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
133.72 €
/261.54 лв
142.38 € -
69.99 €
/136.89 лв
71.98 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
54.45 €
/106.49 лв
54.72 €
Конферентен говорител Jabra Speak2 40, 4 цифрови MEMS микрофона, Bluetooth, USB-C, IP64 защита, сив118.52 €
/231.81 лв
Конферентен говорител Yealink CP700, 5W, многопосочен микрофон, включен донгъл за Bluetooth, USB, 3.5mm жак, обхват до 30м, черен120.88 €
/236.42 лв
Конферентни слушалки Poly Voyager 4320, безжични, шумопотискащ микрофон, до 24 часа време на работа, 32mm говорители, управление с гласови асистенти Google и Siri, Bluetooth, USB-C, черни115.49 €
/225.88 лв




































































































