Poly Studio X70 All-In-One Video Bar with TC10 Controller Kit No Power Cord GSA/TAA (8L538AA)
Make your large meeting room video conferencing easier and more powerful. The Poly Studio X70 offers quality audio and video performance in an all-in-one video bar.
- Weight: 3200 g
- Dimensions (W x D x H): 840.18 x 135.38 x 117.33 mm
Crystal clear video
Ready for your close-up? This all-in-one video bar transitions seamlessly between wide and narrow-angle cameras, showing everyone in your large meeting spaces in sharp detail.
Production-quality performance
Keep your eye on the action with Poly DirectorAI intelligent camera framing and NoiseBlockAI technology — all powered by machine learning. Get advanced vocal pickup from our next gen microphones. Easily share content over wired or wireless connections.
| Power supply type | External; Auto sensing |
|---|---|
| Lens cover capabilites | Integrated |
| Total camera resolution (megapixels) | 2 x 20 MP |
| Video frame rate | 5–30 fps (up to 4K resolution at 15 fps in call) |
| Zoom capability | 7.3x digital |
| Ports | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 RJ-45; 1 audio-in; 1 audio-out; 2 HDMI-out 1.4 (video); 1 HDMI-in 1.4 (audio) |
| Diagonal field of view (dFoV) | 140° (wide); 78° (narrow) |
| Network capabilities | IPv4; IPv6; 1x 10/100/1G Ethernet; Auto-MDIX; H.323 and/or SIP up to 6 Mbps in Poly App video mode; Polycom Lost Packet Recovery (LPR) technology; Dynamic bandwidth allocation; Reconfigurable MTU size; Web proxy support: basic, digest, and NTLM; Simple Certificate Enrollment Protocol (SCEP) |
| Smart camera technology | People framing; Group framing; DirectorAI perimeter; Speaker framing |
| Sensitivity (speaker) | 83 dB (1 W/1 m) for mid speakers; 89 dB (1 W/1 m) for tweeter speakers |
| Microphone type | Two MEMS microphones; Two second-order microphones |
| Security management | AES 128 bits encryption; AES 256 bits encryption; H.235.6 support; Authenticated access to admin menus, web interface, and APIs; Local account password policy configuration; Security profiles; Local account and login port lockout; Secure defaults; Remote logging with support for TLS; Active directory external authentication; Binary Floor Control Protocol (BFCP) |
| Security | AES 128 bits encryption; AES 256 bits encryption; H.235.6 support; Authenticated access to admin menus, web interface, and APIs; BFCP; Local account password policy configuration; Security profiles; Secure defaults; Media encryption (H.323, SIP); Remote logging with support for TLS |
| Operating temperature range | 0 to 40 °C |
| Non-Operating Humidity Range | 5 to 95% |
| Operating humidity range | 15 to 80% |
| Dimensions (W x D x H) | 840.18 x 135.38 x 117.33 mm |
| Weight | 3200 g |
Виж още Конферентна връзка HP
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Високоговорител |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
85.29 €
/166.81 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
198.00 €
/387.26 лв
-
600.87 €
/1175.20 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
796.00 €
/1556.84 лв
-
422.57 €
/826.48 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
21.33 €
/41.72 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
97.43 €
/190.55 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
263.09 €
/514.56 лв
-
108.37 €
/211.96 лв
-
65.34 €
/127.79 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
196.74 €
/384.80 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
1065.93 €
/2084.77 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
263.09 €
/514.56 лв
-
65.34 €
/127.79 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 €
-
22.99 €
/44.96 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
878.99 €
/1719.16 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
639.99 €
/1251.71 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1499.99 €
/2933.73 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
499.99 €
/977.89 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
130.12 €
/254.49 лв
139.22 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
130.12 €
/254.49 лв
139.22 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
319.99 €
/625.85 лв
359.99 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1790.80 €
/3502.49 лв
1849.82 € -
865.90 €
/1693.56 лв
897.58 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 €
Конферентна система Yealink MeetingBoard Pro, 86" (218.44cm) LCD 4K/UHD сензорен дисплей, вградена тройна камера, 16 MEMS микрофона, сертифицирана за Microsoft Teams и Zoom, HDMI, USB, LAN6338.54 €
/12397.11 лв
Конферентна система Yealink MeetingBoard Pro, 65" (165.1cm) LCD 4K/UHD сензорен дисплей, вградена тройна камера, 16 MEMS микрофона, сертифицирана за Microsoft Teams и Zoom, HDMI, USB, LAN4033.62 €
/7889.08 лв
Видеоконферентна камера YealinkSmartVision 60 (1303130), микрофон, 10K панорамна камера, 360° зрително поле, USB, бяла3073.24 €
/6010.73 лв









































































































