HOTWAV A36
Power Up Your Adventure
· Ultra-thin Bezel
· 6.75"HD+ Ultra Clear Resolution Display
· Side-mounted Fingerprint & Face Unlock
· Octa-core Processor
· 1080P Video-recordihg
· Bluetooth 5.4
· 5160 mAh battery
· 13MP+5MP







| Category | Specification |
|---|---|
| Physical | |
| Weight | 225 g |
| Dimensions | 168 × 79 × 9 mm |
| Protection Rating | IP44 |
| Reliability Rating | B |
| Repairability Rating | B |
| Efficiency Rating | D |
| Battery & Power | |
| Battery Capacity | 5160 mAh (non-removable) |
| Talk Time | Up to 22 hours |
| Standby Time | Up to 400 hours |
| Endurance Rating | 36:58 (800 cycles) |
| Wireless Charging | No |
| Platform | |
| Operating System | Android 15.0 |
| Processor | ASR 8662 |
| JAVA Support | No |
| Display | |
| Display Type | LCD |
| Display Colors | 16 million |
| Touchscreen | Yes (Multi-touch) |
| Stylus Support | No |
| Physical Keyboard | No |
| Connectivity | |
| GSM | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| UMTS | HSPA+ |
| 4G LTE Bands | 1 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 28 / 38 / … |
| 4G Category | Cat 7 |
| 5G | No |
| GPRS | Class 10 |
| EDGE | Yes |
| HSCSD | No |
| Satellite Connectivity | No |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.4 (A2DP) |
| NFC | Yes |
| ANT+ | No |
| IrDA | No |
| Modem / Hotspot | Yes |
| AV Streaming | Miracast |
| WAP | Version 2.0 |
| i-mode | No |
| SIM & Storage | |
| SIM Type | Dual SIM (Nano-SIM) |
| eSIM | No |
| Memory Card Slot | microSD |
| Multimedia | |
| Main Camera | 13 MP + 5 MP (Autofocus) |
| Front Camera | 5 MP (Notch) |
| Camera Extras | None |
| Video Calling | Yes |
| Music Player | MP3 |
| Audio Jack | 3.5 mm |
| USB Connector | USB-C |
| Navigation & Location | |
| Positioning | GPS, GLONASS, BDS, Galileo |
| Navigation Software | Google Maps |
| Messaging & Communication | |
| Messaging | RCS, MMS |
| Yes | |
| Web Browser | Yes |
| Speech Functions | Voice Command, Voice Memo |
| HD Voice | No |
| Vibralert | Yes |
| Security & Sensors | |
| Biometric Security | Fingerprint, Face Unlock |
| Sensors | None listed |
Виж още Мобилни телефони Hotwav
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.75" (17.15 cm) |
| Разделителна способност (max): | Не е указана |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 64 GB |
| RAM памет: | 3 GB |
| Цвят: | Оранжев |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Енергиен клас: | D |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
108.29 €
/211.80 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
215.03 €
/420.57 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1522.43 €
/2977.61 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
327.52 €
/640.58 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
847.20 €
/1656.98 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
564.45 €
/1103.96 лв
-
128.73 €
/251.78 лв
-
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
859.86 €
/1681.74 лв
-
389.43 €
/761.66 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
354.98 €
/694.28 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1158.99 €
/2266.79 лв
1386.00 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
96.92 €
/189.57 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
938.99 €
/1836.50 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
2729.99 €
/5339.40 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
376.58 €
/736.53 лв
419.02 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 €
Смартфон Hotwav A36 (бял), поддържа 2 SIM карти, 6.75" (17.15cm) дисплей, осемядрен ASR ASR8662 1.7 GHz, 3GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 13 + 5 & 5 Mpix камери, Android68.66 €
/134.28 лв
Смартфон Ulefone Note 10 (зелен), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56cm) LCD дисплей, осемядрен Unisoc SC9863A 4x1.6GHz & 4x1.2GHz, 2GB RAM, 32GB Flash памет(+microSD слот), 8.0 + 5.0 + 2.0 & 8.0 Mpix камери, Android, 203g68.66 €
/134.28 лв
Смартфон Hotwav A36 (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.75" (17.15cm) дисплей, осемядрен ASR ASR8662 1.7 GHz, 3GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 13 + 5 & 5 Mpix камери, Android68.66 €
/134.28 лв















































































































