HOTWAV A16 Pro Max
· Ultra-thin Bezel
· Side-mounted Fingerprint&Face Unlock
· Octa-core Processor
· 1080P Video-recordihg
· Bluetooth 5.4
· 5160 mAh battery
· 13MP+5MP




Faster Connections Every Day: Wi-Fi 6
Wi-Fi 6 delivers speed, reliability, and strength, even in crowded places. Stream, game, upload, connect — all without the spinning wheel of waiting.

| Specification | Details |
|---|---|
| Chipset | ARS8662 |
| CPU | Cortex-A55×6 (1.5GHz) + Cortex-A76×2 (1.7GHz) |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| OS | Android 15.0 |
| Technology | ARM / 22nm |
| Video Encode | H.264 |
| Video Decode | 1080p @30fps |
| RAM / ROM | 3GB + 64GB |
| T-Flash Card | Up to 1TB |
| 2G | GSM: B2 / B3 / B5 / B8 |
| 3G | B1 / B2 / B5 / B8 |
| 4G TDD | B38 / B40 / B41 |
| 4G FDD | B1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28A / B28B |
| SIM | Dual SIM / Nano / SD (2 of 3 slots usable) |
| Dimensions | 168.3 × 78.5 × 8.5 mm |
| Build | Aluminum-titanium alloy frame, simulated glass back, P+R buttons |
| Size | 6.75 inch |
| Type | INCELL |
| Resolution | HD+ (720 × 1600) |
| Pixel Density | 260 PPI |
| Brightness | Min 380 nits, Typical 420 nits |
| Touch | INCELL |
| Screen Ratio | ~90% |
| Aspect Ratio | 20:9 |
| Contrast | 1500:1 |
| Resolution | 2576 × 1936 |
| Sensor Size | 1/5" |
| Aperture | f/2.2 |
| Wide Angle | 77° |
| Focus | Fixed Focus (FF) |
| Resolution | 4208 × 3120 |
| Sensor Size | 1/3" |
| Aperture | f/2.2 |
| Wide Angle | 81° |
| Flash | LED Flash Supported |
| Focus | Auto Focus (AF) |
| — | Not specified |
| Capacity | 5160 mAh |
| Charging | 10W |
| Type | Polymer |
| Voltage | 4.4V |
| Capacity Coefficient | 1.83 |
| Standby Time | 400 hours |
| Talk Time | 22 hours |
| Music Playback | 33 hours |
| Fingerprint | Supported |
| Face Unlock | Supported |
| Navigation | GPS + GLONASS + Galileo + BeiDou |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 ax/b/g/n/ac) |
| Hotspot | Supported |
| Bluetooth | 5.4 |
| FM / OTG | Supported |
| Sensors / Charging | G-sensor, Rapid Charge Supported |
| Additional | Sound Amplifier, FOTA, OTA Supported |
| Languages | Supports all |
| Alert Type | External K-class |
| Speaker | 1511 BOX |
| 3.5mm Jack | Supported |
| Video / Radio | Supported |
| MMS | Supported |
| eBook | Supported (via third-party apps) |
| Flash Broadcast | Supported (via third-party apps) |
| Browser | Supported (via third-party apps) |
| Navigation Apps | Supported (via third-party apps) |
| Video Playback | AVI, MP4, WMV, RMVB, MKV, MOV, ASF, RM, FLV (up to 1080p @30fps) |
| Audio Formats | MP3, M4A, AAC, MKA, AMR + Lossless (ALAC, FLAC, APE, WAV) |
| Image Formats | JPEG, BMP, GIF, PNG |
Виж още Мобилни телефони Hotwav
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.75" (17.15 cm) |
| Разделителна способност (max): | 720 x 1600 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 64 GB |
| RAM памет: | 3 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | D |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1450.80 €
/2837.52 лв
1566.24 € -
948.00 €
/1854.13 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
327.52 €
/640.58 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
843.74 €
/1650.21 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
128.73 €
/251.78 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
127.72 €
/249.80 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
364.14 €
/712.20 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
66.74 €
/130.53 лв
-
408.85 €
/799.63 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
48.78 €
/95.41 лв
-
87.16 €
/170.47 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
154.22 €
/301.64 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
354.98 €
/694.28 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
204.99 €
/400.93 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
131.99 €
/258.15 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1699.99 €
/3324.89 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
307.67 €
/601.75 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
439.99 €
-
144.39 €
/282.40 лв
147.66 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
165.47 €
/323.63 лв
242.97 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
142.38 €
/278.47 лв
169.50 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
380.50 €
/744.19 лв
419.02 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
99.18 €
/193.98 лв
108.53 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
85.00 €
/166.24 лв
89.55 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
499.50 €
/976.94 лв
519.00 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
490.05 €
/958.45 лв
586.06 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
241.31 €
/471.95 лв
264.11 €
Смартфон Ulefone Note 14 (лилав), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56 cm) LCD дисплей, четириядрен Mediatek MT6761 2.0 GHz, 4GB RAM, 64GB Flash памет + microSD слот, 13.0 + 8.0 & 5.0 Mpix камери, Android, 189g73.77 €
/144.27 лв
Смартфон Ulefone Note 12 (син), поддържа 2 SIM карти, 6.82" (17.32cm) HD+ IPS дисплей, четириядрен Unisoc Tiger T310 2.0GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 + 2 + 2 & 8 Mpix камери, Android73.77 €
/144.27 лв
Смартфон Ulefone Note 12 (червен), поддържа 2 SIM карти, 6.82" (17.32cm) HD+ IPS дисплей, четириядрен Unisoc Tiger T310 2.0GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 + 2 + 2 & 8 Mpix камери, Android73.77 €
/144.27 лв














































































































