| Параметър | Стойност |
| Тип стойка: | За тъч компютри |
| Мин. размер VESA хоризонтал: | 75 mm |
| Макс. размер VESA хоризонтал: | 100 mm |
| Мин. размер VESA вертикал: | 75 mm |
| Макс. размер VESA вертикал: | 100 mm |
| Стойка за маса/бюро: | Да |
| Тегло: | 2.000 кг. |
Виж още Стойки за Телевизори, Монитори Elo
Виж всички Стойки за Телевизори, Монитори в категорията
Документация
Технически характеристики
| Тип: | За плот |
|---|---|
| Особеност: | Регулируема |
| Максимално тегло: | Не е указано kg |
| VESA (max): | 100x100 |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Стойка за монитор BenQ Ergo Arm BSH02 (9H.A3ADD.LWW), за плот, за екрани до 45", VESA 100x100, до 20кг, регулируема, бяла141.41 €
/276.57 лв
Стойка за монитор BenQ Ergo Arm BSH01 (9H.A39DD.LBW), за плот, за екрани до 45", VESA 100x100, до 20кг, регулируема, черна141.41 €
/276.57 лв
Вертикални шини за монтаж на екран Vogel's PFS 3504, до 80кг, черни140.60 €
/275.00 лв


