ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модел: GRF
Номинално напрежение: 230 V
Мощност: 10W
Включен светлоизточник: LED
Цвят на корпуса: Черен
Монтаж: Стенен монтаж
Степен на защита: IP54
Цветна температура: 4000 K
Светлинен поток: 800lm
Вид на материала: Алуминий/Поликарбонат
Димиране: Не
Габаритен размер (mm): L:82/W:284/H:126
Марка: ELMARK
Виж още LED Екстериорно осветление Elmark
Виж всички LED Екстериорно осветление в категорията
Модел: GRF
Номинално напрежение: 230 V
Мощност: 10W
Включен светлоизточник: LED
Цвят на корпуса: Черен
Монтаж: Стенен монтаж
Степен на защита: IP54
Цветна температура: 4000 K
Светлинен поток: 800lm
Вид на материала: Алуминий/Поликарбонат
Димиране: Не
Габаритен размер (mm): L:82/W:284/H:126
Марка: ELMARK
Виж още LED Екстериорно осветление Elmark
Виж всички LED Екстериорно осветление в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Градинско осветление |
|---|---|
| Монтаж: | Стена |
| Влагозащитеност: | IP54 (Външна употреба) |
| Мощност: | от 0 до 10 W |
| Напрежение: | 230V V |
| Светлинен поток: | от 601 до 900 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Вземи на изплащане 



Свързани продукти
LED външно осветително тяло Ledvance URBAN AREA E, 50W, 6000lm, IP65/IK07 защита, 4000K51.01 €
/99.77 лв
LED градинско осветително тяло Elmark EM96400027, 11W, IP65 защита52.21 €
/102.12 лв
LED градинско осветително тяло Elmark EM96300019, 11W max., IP65, Монтаж на метален стълб52.27 €
/102.24 лв

