Електрическите бойлери от гамата BiLight Slim с вграден топлообменник /серпентина/ са продуктоворешение за използването на алтернативни източници на топлинна енергия, като слънчеви, колектори, газови котли и котли на твърдо гориво.
- Обем 80л.
- Mощност - 3000 W
- Меден нагревател
Изводи за серпентината - отляво или отдясно
| Модел | BiLight Slim 80 S |
| Нетен обем | 77 L |
| Височина | 1.214 m |
| Широчина | 0.386 m |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Дълбочина | 0.412 m |
| Монтаж | Вертикален |
| Време за загряване Δt 45K (15 - 60°C) | 0:20 h:min |
| Енергиен клас | B |
| Диаметър | 440 mm |
| Площ на серпентината | 0.42 m² |
| Обем на серпентината | 2.0 L |
| Максимален дебит на БГВ при Δ T 35°C *80-70°C | 265 L/h |
| Максимална мощност на серпентината *80-70°C | 11.5 kW |
| Статични загуби | 43 W |
Виж още Бойлери Tesy
Виж всички Бойлери в категорията
| Вертикална: | Обемен |
|---|---|
| Тип на суичовете: | Вертикален |
| Обем: | 80 л. |
| Тип подгряване: | Електронен със Серпентина |
| Мощност: | 3 kW |
| Вид резервоар: | Емайлиран |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
111.98 €
/219.02 лв
-
266.56 €
/521.35 лв
-
434.46 €
/849.72 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
141.90 €
/277.53 лв
-
739.21 €
/1445.76 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
73.61 €
/143.97 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
14.99 €
/29.31 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
29.99 €
/58.65 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
298.60 €
/584.01 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
28.67 €
/56.07 лв
-
618.00 €
/1208.71 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
133.54 €
/261.19 лв
-
48.44 €
/94.75 лв
-
124.68 €
/243.86 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
70.49 €
/137.87 лв
-
177.98 €
/348.10 лв
-
239.08 €
/467.59 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
271.04 €
/530.12 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
92.70 €
/181.30 лв
-
120.04 €
/234.78 лв
-
87.49 €
/171.12 лв
-
92.70 €
/181.30 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
169.18 €
/330.89 лв
-
87.49 €
/171.12 лв
-
248.88 €
/486.77 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
218.95 €
/428.22 лв
-
59.70 €
/116.77 лв
-
179.13 €
/350.35 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
240.05 €
/469.49 лв
-
276.99 €
/541.75 лв
-
160.32 €
/313.56 лв
-
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
209.09 €
/408.94 лв
-
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
212.61 €
/415.83 лв
-
260.38 €
/509.26 лв
-
144.24 €
/282.11 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
Котлон Esperanza Vesuvius, 2000W, 1 зона, 8 нива на температура, 4 функции за готвене, таймер, черен
34.99 €
/68.43 лв
-
202.02 €
/395.12 лв
-
256.76 €
/502.18 лв
-
276.87 €
/541.51 лв
-
287.75 €
/562.79 лв
-
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
296.95 €
/580.78 лв
-
101.69 €
/198.89 лв
-
291.05 €
/569.25 лв
-
565.25 €
/1105.53 лв
-
376.45 €
/736.27 лв
-
224.25 €
/438.59 лв
-
17.29 €
/33.82 лв
17.93 € -
264.07 €
/516.48 лв
279.34 € -
118.68 €
/232.13 лв
128.56 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
312.12 €
/610.45 лв
332.82 € -
146.69 €
/286.90 лв
155.38 € -
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
265.48 €
/519.23 лв
296.40 € -
131.76 €
/257.70 лв
138.31 € -
539.00 €
/1054.20 лв
577.25 € -
57.20 €
/111.88 лв
75.96 € -
110.56 €
/216.24 лв
119.66 € -
556.20 €
/1087.83 лв
576.10 € -
20.47 €
/40.04 лв
21.01 € -
72.98 €
/142.74 лв
85.74 € -
75.48 €
/147.62 лв
77.22 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
2217.98 €
/4338.00 лв
2424.50 € -
101.84 €
/199.18 лв
115.22 € -
609.25 €
/1191.59 лв
698.82 €
Електрически бойлер Ariston Shape Eco/Evo 100, 100л., вертикален, 1.8 kW, титаниево покритие, енергиен клас B, 47.6 x 92.7 x 48.9 cm, сив262.00 €
/512.43 лв
Електрически бойлер Ariston PRO1 ECO 100 H, 100л, хоризонтален, 1.8 kW, титаниево покритие, енергиен клас B, електронно управление, Функция ЕСО251.83 €
/492.53 лв
Електрически бойлер Ariston Shape Eco Evo, 80л., вертикален, 1.8 kW, емайлиран, клас B, 47.6 x 77.5 x 48.9246.74 €
/482.58 лв


















































































