Electrolux LMS4253TBX
Запазете настройките си като Любима функция за бърз и лесен избор.
Запазете предпочитаните от вас настройки за бърз и лесен достъп с избор на Любима функция. След като създадете програмата, можете да докоснете иконата с формата на звезда на дисплея, за да я активирате. Това означава, че не е необходимо да помните никакви специфични настройки. За всичко ще се погривжи микровълновата фурна само с едно докосване.
.png)
Създавайте повече ястия, когато готвите
Разнообразете ястията си с тази мултифункционална микровълнова фурна и грил. Насладете се на скоростта и точността на микровълновата фурна с добавения вкус и текстура, които грилът осигурява. Използвайте ги поотделно или заедно и се развихрете в кухнята.
.png)
Нашата микровълнова функция ви дава възможност да готвите, подгрявате или размразявате.
Микровълновата функция е пряк път към бързи и вкусни ястия. С натискането на един бутон можете да разтопите шоколад, да размразите или притоплите останала храна. Това е бърз и лесен начин за създаване на вкусни ястия.
.png)
Интегрираната скара ви позволява да направите повече неща с Вашата микровълнова фурна.
Насладете се на препечени филийки с моцарела и сочно пиле на грил в нашата микровълнова фурна. Допълнителната функция на грила означава, че можете да се насладите на любимите си ястия бързо и лесно.
.png)
Заключване за защита за деца
Детската защита позволява заключването на микровълновата фурна, така че деца да не могат да я използват случайно.
Характеристика
- Механизъм за отваряне на вратата: Бутон за освобождаване (пуш бутон)
- Мощност на микровълновата фурна: 900 W, 5 нива
- Мощност на грила: 1000 W
- Функция за бърз старт на пълна мощност с 30 секундни интервали
| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Вид уред | Микровълнова фурна |
| Тип монтаж | Вграден |
| Обем | 23 л |
| Управление | Сензорно |
| Брой програми | 3 |
| Автоматични програми | Да |
| Нива на мощност | 5 |
| Мощност на микровълните | 900 W |
| Мощност на грила | 1000 W |
| Таймер | Електронен |
| Заключване / Защита от деца | Да |
| Цвят | Черно |
| Размери (В/Ш/Д) | 388 / 595 / 400 мм |
| Размери за вграждане (В/Ш/Д) | 380 / 560 / 550 мм |
| Ниво на шум | 60 dB(A) |
Виж още Микровълнови фурни Electrolux
Виж всички Микровълнови фурни в категорията
| Вид: | Електронно управление |
|---|---|
| За вграждане: | Да |
| Обем на фурната: | 23 L |
| Мощност: | 900 W |
| Грил: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x В x Д см): | 59.5 × 38.8 × 40 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
110.43 €
/215.99 лв
-
234.47 €
/458.58 лв
-
110.43 €
/215.99 лв
-
400.10 €
/782.53 лв
-
136.85 €
/267.65 лв
-
245.53 €
/480.21 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
111.98 €
/219.02 лв
-
266.56 €
/521.35 лв
-
130.31 €
/254.87 лв
-
434.46 €
/849.72 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
141.90 €
/277.53 лв
-
739.21 €
/1445.76 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
73.61 €
/143.97 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
14.99 €
/29.31 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
20.86 €
/40.79 лв
-
29.99 €
/58.65 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
298.60 €
/584.01 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
28.67 €
/56.07 лв
-
618.00 €
/1208.71 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
35.50 €
/69.42 лв
-
133.83 €
/261.76 лв
-
48.44 €
/94.75 лв
-
124.68 €
/243.86 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
241.35 €
/472.03 лв
-
99.52 €
/194.64 лв
-
178.64 €
/349.39 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
276.99 € -
93.68 €
/183.22 лв
-
144.21 €
/282.05 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
104.00 €
/203.41 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
323.81 €
/633.32 лв
-
507.08 €
/991.76 лв
-
206.58 €
/404.04 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
Котлон Esperanza Vesuvius, 2000W, 1 зона, 8 нива на температура, 4 функции за готвене, таймер, черен
34.99 €
/68.43 лв
-
502.70 €
/983.19 лв
-
380.17 €
/743.56 лв
-
211.99 €
/414.61 лв
-
260.76 €
/510.00 лв
-
241.84 €
/472.99 лв
-
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
343.00 €
/670.85 лв
-
101.69 €
/198.89 лв
-
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
349.40 €
/683.37 лв
-
373.77 €
/731.02 лв
-
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
121.06 €
/236.77 лв
-
367.96 €
/719.67 лв
-
213.28 €
/417.13 лв
-
625.97 €
/1224.28 лв
674.39 € -
17.29 €
/33.82 лв
17.93 € -
118.68 €
/232.13 лв
128.56 € -
252.78 €
/494.40 лв
330.85 € -
469.65 €
/918.56 лв
492.97 € -
153.50 €
/300.21 лв
157.99 € -
264.07 €
/516.48 лв
279.34 € -
784.91 €
/1535.15 лв
843.12 € -
1521.36 €
/2975.52 лв
1600.96 € -
312.12 €
/610.45 лв
332.82 € -
553.82 €
/1083.17 лв
588.64 € -
753.03 €
/1472.79 лв
789.42 € -
539.00 €
/1054.20 лв
577.25 € -
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
1271.34 €
/2486.52 лв
1362.16 € -
556.20 €
/1087.83 лв
576.10 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
20.47 €
/40.04 лв
21.01 € -
110.56 €
/216.24 лв
119.66 € -
265.48 €
/519.23 лв
296.40 € -
556.20 €
/1087.83 лв
569.28 € -
164.48 €
/321.70 лв
205.37 € -
327.22 €
/639.99 лв
405.68 € -
81.18 €
/158.77 лв
83.16 € -
57.20 €
/111.88 лв
75.96 € -
580.84 €
/1136.02 лв
746.77 € -
75.48 €
/147.62 лв
77.22 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
92.63 €
/181.16 лв
114.04 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
2217.98 €
/4338.00 лв
2424.50 € -
259.99 €
/508.50 лв
276.99 € -
98.94 €
/193.51 лв
114.04 € -
609.25 €
/1191.59 лв
698.82 €
Микровълнова фурна Electrolux LMS4253TBW, с грил, сензорно управление, 900W, 23 л. обем, 5 степени на мощност, бяла329.00 €
/643.48 лв
Микровълнова фурна Electrolux LMS4253TBK, с грил, сензорно управление, 900W, 23 л. обем, 5 степени на мощност, черна329.00 €
/643.48 лв
Микровълнова фурна Whirlpool MBNA920X, за вграждане, електронно управление, 750W, 22l обем, инокс325.79 €
/637.19 лв







































































































