Мегапикселова камера с матрица 1/2.7" CMOS и интерфейс AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Забележка! Камерата е настроена по подразбиране в стандарта HD-CVI. Промяната на стандарта се извършва с помощта на конфигурационните ключове.
Интерфейсът AHD / HD-CVI / HD-TVI позволява трансмисия на аналоговия видео сигнал посредством коаксиалния кабел с резолюция max. 8 Mpx (4K UHD). По време на трансмисията няма закъснения, и се запазва оригиналното, високо качество на изображението.
Благодарение на използваната технология "Starlight", камерата се нуждае само от много слабо осветление, за да се получи ясно цветно изображение. В случай на видео предаване с помощта на усукана двойка и трансформатори за съвпадение на импеданса, трябва да се вземе под внимание възможността за отражения на сигнала и проникването на сигнали помежду си. Използваният обектив „motozoom” с фокусно разстояние 2.7 ... 13.5 mm позволява дистанционно регулиране на ъгъла на виждане.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Матрица: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 5 Mpx |
| Резолюция: | 2880 x 1620 - 5 Mpx - само HD-CVI : Aspect Ratio 16 : 9 , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p - само HD-CVI , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Обектив: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 60 m |
| Регулиране на мощността на IR осветителя: | Автоматична |
| Видео изход: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS - 1 Vpp / 75 Ω |
| Аудио: |
|
| Отношение сигнал/шум (S/N): | > 65 dB |
| Избрани функции: |
|
| Екранно OSD меню: | OSD меню достъпно чрез рекордер DAHUA |
| Захранване: | 12 V DC / 660 mA |
| Консумация на мощност: | ≤ 7.9 W |
| Корпус: | Dome, Алуминий |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Вандалоустойчива: | Не |
| Работна температура: | -30 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.6 kg |
| Размери: | Ø 122 x 105 mm |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | 4.0 - 5.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
138.29 €
/270.46 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
68.24 €
/133.47 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
94.52 €
/184.86 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
322.29 €
/630.34 лв
836.57 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
248.50 €
/486.02 лв
258.62 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
58.80 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
55.20 €
/107.96 лв
62.40 € -
93.60 €
/183.07 лв
128.40 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
91.20 €
/178.37 лв
126.00 € -
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
66.00 €
/129.08 лв
94.80 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
79.99 €
/156.44 лв
87.55 €
HDCVI камера Dahua HAC-HFW2802T-A-I8-0360B, насочена "bullet" камера, 8 Mpix (4К(3840x2160/15fps)), 3.6mm обектив, IR осветеност (до 80 метра), външна IP67 защита, вграден микрофон150.86 €
/295.05 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HDBW2241RA-Z-A-27135-S2-DIP, куполна, 2 Mpix(1920x1080@25fps), 2.7-13.5mm обектив, IR осветеност(до 60 метра), външна IP67, вандалоустойчива IK10147.60 €
/288.68 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2, насочена "bullet" камера, 5 MPix (2880x1620@25FPS), 2.7-13.5mm моторизиран обектив, IR осветление (до 80m), външна, IP67 защита155.43 €
/303.99 лв







































































































