Dahle 22318
Характеристики:
- Унищожител на документи за офиса и у дома
- Електронна функция за старт и стоп, контролирана от вградената светлинна бариера
- Удобна автоматична функция Reverse и Start
- Автоматични ножове за рязане
- Електронен индикатор за нивото на хартията в коша
- Видимо ниво на хартията през прозорче на коша
- Енергоспестяващ Stand-By режим
- Удобни подвижни колела
- Контейнера се издърпва напред
- Размери (Ш х В х Д): 653 х 396 х 323 мм
Спецификации
Характеристики
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Тип задвижване | Ръчен |
| Вид разрез | Конфети |
| Максимален капацитет на рязане (листи) | 15 |
| Предназначен за: | Банкова карта CD / DVD Хартия |
| Брой потребители | 1 |
| Функции: | Автоматичен старт Режим Stand-by Индикатор за препълване Автоматично изключване |
| Цвят | Черен/Сребрист |
| Скорост на рязане | 3.2 м/мин |
| Обем на отделението за отпадъци | 32 l |
| Дължина на режещия слот | 220 мм |
| Размер на изрезките (мм) | 4.3 x 27 |
| Ширина | 32.3 cm |
| Дълбочина | 39.6 cm |
| Височина | 65.3 cm |
| Тегло | 14.6 Kg |
Виж още Машини за унищожаване на Документи Dahle
Виж всички Машини за унищожаване на Документи в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Ръчен |
|---|---|
| Особеност: | до 15 листа |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Шредер Hama Classic S60, до 6 листа А4, ниво на сигурност P2, раздробява карти, без контейнер20.78 €
/40.65 лв
Шредер Tracer Razor 2, до 6 листа А4, раздробява хартия/карти, кошче за отпадъци с обем 10 литра27.13 €
/53.07 лв
Шредер Hama Safe X40-B, до 4 листа А4, ниво на сигурност P4, раздробява карти и телбод, 8 литра34.12 €
/66.73 лв





