Dahle 22092
Характеристики:
- Унищожител на документи с напречно рязане (тип конфети)
- Размер на частиците: 4.5 х 35 мм
- Максимален капацитет: до 10 листа (80 гр / кв. м) наведнъж
- Отвор за хартия с размер 218 мм
- Капацитет контейнер: 12 л
- Функции за автоматичен старт и стоп
- Оборудван със защита от прегряване
- Захранване: 230 V
- LED индикатор за пускане и спиране
- Видимо ниво на отпадъците
- Stand-by режим за пестене на енергия
- Отделен отвор и мини контейнер за унищожаване на CD / DVD дискове и пластмасови карти
- Размер на унищожените CD / DVD дискове: 30 мм (4 парченца)
- Колелца за удобно преместване

Спецификации
Характеристики
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Тип задвижване | Ръчен |
| Вид разрез | Ленти |
| Максимален капацитет на рязане (листи) | 10 |
| Предназначен за: | Хартия CD / DVD Банкова карта |
| Брой потребители | 1 |
| Функции | С колелца Автоматичен старт Автоматично изключване |
| Цвят | Черен/Сребрист |
| Скорост на рязане | 4 м/мин |
| Обем на отделението за отпадъци | 12 l |
| Дължина на режещия слот | 218 cm |
| Размер на изрезките (мм) | 4.5 x 35 |
| Ширина | 32 cm |
| Дълбочина | 19.5 cm |
| Височина | 42.5 cm |
| Тегло | 6.5 Kg |
Виж още Машини за унищожаване на Документи Dahle
Виж всички Машини за унищожаване на Документи в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Ръчен |
|---|---|
| Особеност: | до 10 листа |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Шредер Hama Classic S60, до 6 листа А4, ниво на сигурност P2, раздробява карти, без контейнер20.78 €
/40.65 лв
Шредер Tracer Razor 2, до 6 листа А4, раздробява хартия/карти, кошче за отпадъци с обем 10 литра27.13 €
/53.07 лв
Шредер Hama Safe X40-B, до 4 листа А4, ниво на сигурност P4, раздробява карти и телбод, 8 литра34.12 €
/66.73 лв









