Eyepiece camera with resolution 1920x1080 pixels (full HD). Includes different adapters for various microscopes and also for telescopes as well as capturing software compatible with Win 7/8/10. With this camera you can capture images and video, and document your microscope observations or share it with others. Ideal for hobby, school and work. On a telescope the camera allows to make images from the moon and bright planets. On a microscope it is it works very good with bright field and incident illumination.
Features:
- Eyepiece camera, metal housing
- 23.2mm barrel, integrated UV/IR blocking filter
- Adapter for various microscopes and telescopes included
- Telescopes: imaging of the Moon and the planets
- Microscopy: imaging with bright field and incident illumination
- Telescope adapter includes filter thread for 1.25" filters
- Multilanguage software, Win 7/8/10 compatible
The kit includes:
- Camera module incl. dust cap
- USB-cable
- Adapters 30mm, 30.5mm, 31.7mm (31.7mm with locking screw)
- Software CD (CamLabLite-Software)
- Users guide included in the software (German, English)
| Марка | Bresser GmbH, Germany |
| Гаранция | 2 години |
| EAN | 4007922037028 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 14x10x6 cm |
| Транспортно тегло | 0.22 kg |
| Съвместимост | телескопи и микроскопи |
| Сензор | CMOS |
| Цветен/монохромен | цветен |
| Мегапиксела | 2.07 |
| Максимална разделителна способност, пиксели | 1920x1080 (Full HD) |
| Размер на сензора | 5,86 x 3,28 mm |
| Размер на пиксела, μm | 3x3 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Видеозапис | yes |
| Място на монтаж | 31,75-mm (1,25") диаметър на фокусиращото устройство, вместо окуляра, тръба на окуляр с диаметър 23,2 mm вместо същински окуляр |
| Формат на изображението | *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif |
| Видео формат | *.avi |
| Изход | USB 2.0 |
| Предаване на данни | чрез USB кабел |
| Изисквания към системата | Windows 7/8/10, порт USB, CD-ROM |
| Софтуер | CamLabLite |
| Език на софтуера | английски, индонезийски, китайски, немски, полски, руски, турски, френски |
| Тяло | метален |
| Допълнително | UVC стандарт, адаптер за телескоп с резба за 1,25" филтри, вграден филтър за блокиране на ултравиолетовия/инфрачервения спектър |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
53.22 €
/104.08 лв
120.00 € лв -
36.60 €
/71.58 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
143.21 €
/280.09 лв
120.00 € лв -
16.82 €
/32.89 лв
120.00 € лв -
17.81 €
/34.82 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
Разклонител Legrand 6 945 16, 2 гнезда, контакт/без кабел, IP20, IK04 устойчивост на удар, светлосив
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
18.04 €
/35.28 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
9.47 €
/18.53 лв
120.00 € лв -
25.10 €
/49.08 лв
120.00 € лв -
55.83 €
/109.20 лв
120.00 € лв -
28.84 €
/56.41 лв
120.00 € лв -
166.99 €
/326.60 лв
120.00 € лв -
49.89 €
/97.58 лв
120.00 € лв -
58.21 €
/113.84 лв
120.00 € лв -
194.77 €
/380.93 лв
120.00 € лв -
157.11 €
/307.27 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
122.55 €
/239.70 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.87 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
11.27 €
/22.04 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
154.95 €
/303.07 лв
120.00 € лв -
39.02 €
/76.32 лв
120.00 € лв -
35.89 €
/70.19 лв
120.00 € лв -
35.00 €
/68.45 лв
120.00 € лв -
150.95 €
/295.22 лв
120.00 € лв -
204.99 €
/400.93 лв
120.00 € лв -
88.10 €
/172.31 лв
120.00 € лв -
101.20 €
/197.93 лв
120.00 € лв -
36.23 €
/70.85 лв
120.00 € лв -
299.00 €
/584.80 лв
120.00 € лв -
166.88 €
/326.39 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
29.75 €
/58.19 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв
-
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
25.97 €
/50.78 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
420.22 €
/821.89 лв
120.00 € лв -
147.53 €
/288.55 лв
120.00 € лв -
11.93 €
/23.33 лв
120.00 € лв -
34.83 €
/68.12 лв
120.00 € лв -
6.47 €
/12.66 лв
120.00 € лв -
358.47 €
/701.10 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
21.90 €
/42.83 лв
120.00 € лв -
95.99 €
/187.74 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
114.40 €
/223.76 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
109.14 €
/213.46 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
20.44 €
/39.98 лв
120.00 € лв -
115.41 €
/225.72 лв
120.00 € лв -
535.43 €
/1047.20 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
56.05 €
/109.63 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
6.07 €
/11.86 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
101.25 €
/198.04 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв -
53.77 €
/105.16 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв
























































































































