3 години гаранция
В допълнение на вашите законни права, Brother ви предлага БЕЗПЛАТНА гаранция СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ която ви предоставя изключителна поддръжка. Регистрирай сега!

Brother HL-L6210DW
Професионалното изпълнение заедно с гъвкавите възможности за свързване и супер бърз, висококачествен печат са в основата на HL-6210DW. Издръжливият принтер и гъвкавите възможности за работа с хартията правят този принтер чудесно допълнение към всеки бизнес.
Този модел идва в комплект с тонер касета с голям капацитет, което означава, че може да печатате повече, като същевременно значително намалявате разходите.
- Съвместим с решения на Brother и други производители, включително Kofax, YSoft и др.19
- Възможност за управление на печата (MPS)

Спецификации:
Обща информация
| Тип на принтера | Черно-бял |
|---|---|
| Функции | Печат |
| Дисплей | LCD дисплей |
| Размер на дисплея | Едноредов LCD панел и бутони |
| Максимален размер на хартията | A4 |
| Памет | 256MB |
| Технология | Лазерен |
*
| * | (*7) Приблизителен капацитет в съответствие с ISO/IEC 19752 (*12) Звуково налягане и ниво на звукова мощност в съответствие с ISO 7779 (*13) Консумирана мощност при режим на изключено захранване се измерва съгласно IEC 62301 издание 2.0 (*11) Капацитетът е изчислен с хартия 80 g/m² (*16) Само за Windows (*17) Изтегляне по избор (*19) Изисква допълнително активиране (*23) Консумацията на енергия се измерва с помощта на ENERGY STAR Ver 3.1 тест метод с мрежова конфигурация |
|---|
Възможности за свързване
| Възможности за свързване | Кабелна мрежа, Безжична, USB |
|---|---|
| Локален интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Интерфейс за кабелна мрежа | Гигабитова мрежа |
| Интерфейс за безжична мрежа | Поддръжка на 2.4GHz и 5GHz |
Размери и тегло
| С кашон | 485 x 450 x 402мм - 14.90кг |
|---|---|
| Без кашон | 373 x 388 x 289мм - 12.70кг |
Околна среда
| Консумация на електроенергия | Печат: 710 W Печат в тих режим: 430 W Готовност: 31 W Почивка: 5,5 W Дълбок покой: 0,5 W Изключено захранване: 0,05 W (*13) (*23) |
|---|---|
| Сила на звука | Печат: 7,07B(A) Готовност: 4,90B(A) Тих режим: 6,54B(A) Дълбок покой: Нечуваем (*12) |
| Налягане на звука | PC печат (черно-бяло): прибл. 54.0dB(A) Готовност: 35.0db(A) Тих режим: 50.0db(A) (*12) |
Условия на околната среда
| Акредитация по екологичния стандарт Blue Angel | Да |
|---|---|
| Акредитация по екологичния стандарт Nordic Swan | Да |
| Типична консумация на енергия | 0.59 kWh/седмично |
Спецификации на носителите
| Типове и размери | Стандартна тава A4, Letter, B5(JIS), A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Mexico Legal, India Legal, A4 къс (270 mm), Folio, 16K, Мултифункционална тава - Ширина от 69,8 до 215,9 мм, дължина 127 до 355,6 мм, Плик: COM-10, DL, C5, Monarch АВтоматичен двустранен печат - A4 |
|---|---|
| Тегла | Стандартна тава - Обикновена хартия, бланки, цветна хартия, тънка хартия, рециклирана хартия, дебела хартия 60-163 g/m2 Мултифункционална тава- обикновена хартия, бланки, цветна хартия, тънка хартия, дебела хартия, по-дебела хартия, рециклирана хартия, висококачествена хартия, етикети, пликове, Тънки пликове, Дебели пликове 60-230gsm Автоматичен двустранен печат - обикновена хартия, бланки, цветна хартия, тънка хартия, рециклирана хартия 64-105gsm |
Мрежа
| Wi-Fi Direct™ | Да |
|---|---|
| Кабелна мрежа | Гигабитова мрежа (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T) |
| Защита на кабелната мрежа | SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec |
| Безжични приложения | Да |
| Безжична мрежа | 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct) |
| Защита на безжичната мрежа | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) *Wi-Fi Direct supports WPA2-PSK (AES) only. SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, 802.1x (EAP-FAST, PEAP, EAP- TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec |
| Поддръжка на безжична настройка | Да |
Боравене с хартията
| Подаване на хартия | Стандартна тава 520 листа (с откриване на изчерпване на хартията) Многофункционална тава 100 листа (*11) |
|---|---|
| Изходяща хартия | 150 Листа A4 (*11) |
Печат
| Скорост на двустранен печат, A4 | До 24 изображения в минута |
|---|---|
| Резолюция | До 1200 x 1200dpi |
| Стандартна скорост на черно-бял печат, A4 | 50 страници в минута |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Емулации | PCL6, BR-Script3, IBM Proprinter XL, Epson FX-850, PDF Version 1.7 |
| Време за излизане на първата разпечатка | По-малко от 6.7 секунди |
| Препоръчителен месечен обем | До 8,000 страници |
Функции за защита
| 802.1x | Да |
|---|---|
| Automatic Intrusion Detection | Да |
| Digitally-signed Firmware | Да |
| IP филтър | Да |
| NFC | Да |
| Port based Network Access Control | Да |
| Restrict network protocols | Да |
| Secure function lock v3 | Да |
| Secure Key Management | Да |
| Защитен печат | Да |
| Заключване на настройките | Да |
| Store Print Log | Да |
| SysLog | Да |
Решения
| Поддържа | Съвместим с ThinPrint Client, Barcode Print (*19) |
|---|
Консумативи и аксесоари
| Аксесоари | Тави за хартия: Тава за 250 листа LT-5505 Тава за 520 листа LT-6505 Максимални комбинации 3 x LT-5505 или 2 x LT-6505 или 1 x LT-5505 1 x LT-6505 |
|---|---|
| Консумативи | Тонер със стандартен капацитет TN3600 - 3000 страници Тонер с голям капацитет TN3600XL - 6000 страници Тонер със супер голям капацитет TN3600XXL - 11 000 страници Тонер с голям капацитет TN3610 - 18 000 страници Барабанен модул DR3600 Приблизително 75 000 страници при 3 страници на задача |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери Brother
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Монохромен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 41 до 50 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
178.99 €
/350.08 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
155.25 €
/303.64 лв
-
212.24 €
/415.10 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
363.66 €
/711.26 лв
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
256.53 €
/501.72 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
139.68 €
/273.20 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
465.32 €
/910.09 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
191.63 €
/374.80 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
358.99 €
/702.12 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
595.86 €
/1165.41 лв
609.35 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Лазерен принтер HP LaserJet Tank 2504dw, монохромен, 600 x 600 dpi, 23 стр/мин, USB, LAN, A4374.55 €
/732.56 лв
Лазерен принтер Brother HL-L8260CDW, цветен, 2,400 x 600dpi, 31 стр/мин, Lan1000, Wi-Fi, USB, A4363.99 €
/711.90 лв
Лазерен принтер Xerox Versalink B410 DN, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 47 стр/мин, USB, LAN, A4357.90 €
/699.99 лв


























































































