Марка Opzoon

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. Switch Opzoon PT-2960G-10T, 8-port 10/100/1000BASE-T, 2-port Combo GbE (RJ-45/SFP)Switch Opzoon PT-2960G-10T, 8-port 10/100/1000BASE-T, 2-port Combo GbE (RJ-45/SFP)


    • Opzoon
    • Код: NTLHOPZOONPT2960G10T
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    153.92 лв

  2. Switch Opzoon PT-2960G-52T, 48-port 10/100/1000BASE‐T, 4-port GbE SFPSwitch Opzoon PT-2960G-52T, 48-port 10/100/1000BASE‐T, 4-port GbE SFP


    • Opzoon
    • Код: NTLHOPZOONPT2960G52T
    • Гаранция: 36 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    580.03 лв

  3. 580.03 лв

  4. Switch Opzoon PT-3750E-28F, 24-port GbE SFP, 2‐port 10GbE SFP+, 1 Expansion SlotSwitch Opzoon PT-3750E-28F, 24-port GbE SFP, 2‐port 10GbE SFP+, 1 Expansion Slot


    • Opzoon
    • Код: NTLHOPZOONPT3750E28F
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    1044.05 лв

  5. Opzoon SFP-SX, 1000BASE-SX, SFP модул, до 550m, Multi-ModeOpzoon SFP-SX, 1000BASE-SX, SFP модул, до 550m, Multi-Mode


    • Opzoon
    • Код: CNOADOPZOONSFPSX
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    25.61 лв

  6. Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m


    • Opzoon
    • Код: CNOADOPZOONSFPLX
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    25.61 лв

  7. Switch Opzoon PT-3750E-52T-S, 48 x 10/100/1000 BASE-T + 4 x 10 GbE SFP+Switch Opzoon PT-3750E-52T-S, 48 x 10/100/1000 BASE-T + 4 x 10 GbE SFP+


    • Opzoon
    • Код: NTLHOPZOONPT3750E52TS
    • Гаранция: 36 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    1160.06 лв

  8. Switch Opzoon PT-3750E-28T-S, 24 x 10/100/1000 BASE-T + 4 x 10 GbE SFP+Switch Opzoon PT-3750E-28T-S, 24 x 10/100/1000 BASE-T + 4 x 10 GbE SFP+


    • Opzoon
    • Код: NTLHOPZOONPT3750E28TS
    • Гаранция: 36 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    696.03 лв