Asus ROG Cetra True Wireless SpeedNova
Безжични геймърски слушалки с Bluetooth и 2,4 GHz с безжична технология ROG SpeedNova, 24-битов 96 kHz звук и Dirac Opteo, микрофони с изкуствен интелект, Adaptive ANC с автоматичен режим, до 46 часа живот на батерията, Hybrid Multipoint и поддръжка на ASUS Aura RGB осветление
.jpg)
СВРЪХСИНХРОНИЗИРАНИ, СВРЪХПОТОПЕНИ
ROG Cetra True Wireless SpeedNova геймърски слушалки
Геймърските слушалки ROG Cetra True Wireless SpeedNova предлагат несравнима гъвкавост с Bluetooth и ROG SpeedNova 2,4 GHz безжична технология, осигуряваща геймърски звук с ултраниска латентност. 24-битовото 96 kHz аудио, Dirac Opteo и Adaptive ANC с автоматичен режим се комбинират, за да ви потопят в аудио с висока резолюция, а Bone-Conduction AI микрофоните осигуряват превъзходно качество на разговорите. А с до 46 часа живот на батерията ROG Cetra True Wireless SpeedNova поддържа звука през целия ден.

Безжична свързаност в два режима
Можете да се насладите на ненадмината гъвкавост с Bluetooth и 2,4 GHz връзки със свръхниска латентност.

Безжична технология ROG SpeedNova
Заедно с USB-C донгъла безжичната технология ROG SpeedNova оптимизира 2,4-гигахерцовата лента, за да осигури аудио производителност с ултраниска латентност и стабилна връзка. Тя е и по-енергийно ефективна, като осигурява до 36 часа живот на батерията за маратонски игри.
Спецификации:
| Connectivity | Bluetooth 5.3 2.4 GHz (USB-C / USB-A) |
| Codec | Bluetooth: SBC, AAC 2.4 GHz: LC3, LC3+ |
| Low Latency | 2.4 GHz mode with ROG SpeedNova wireless technology |
| Driver Frequency | 20 Hz - 40 kHz |
| Dirver Unit | 10mm neodymium |
| ANC Technology | Adaptive ANC (Auto mode/ High ANC / Medium ANC / Low ANC) |
| Battery Life In Bluetooth Mode | 7.5 + 22.5 hours (ANC on, RGB off) 6.5 +19.5 hours (ANC on, RGB on) 11.5 + 34.5 hours (ANC off, RGB off) 10 + 30 hours (ANC off, RGB on) |
| Fast In-Case Charging | 5 mins for 1 hour |
| Wireless Charging for Charging Case | V |
| Microphone | Bone-conduction & AI Noise-Canceling Beamforming mics |
| Multipoint Connect | 1x Bluetooth + 1x Bluetooth 1x Bluetooth + 1x 2.4 GHz |
| RGB lighting on Earbud | ASUS Aura RGB |
| Touch Control | ANC switch (ANC on / Ambient mode / ANC off) Audio control (Volume adjustment, Play and pause, Skip forward / backward) Phone call (Microphone mute/unmute, Answer / Reject call) Activate voice assistant Pairing mode |
| Wear Detection | V |
| Water Resistant Level | IPX4 |
| Multi-Platform Compatibility | Bluetooth: PC, Mac, Nintendo Switch, and mobile devices 2.4 GHz: PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4 & 5, and mobile devices |
Виж още Слушалки Asus
Виж всички Слушалки в категорията
| Bluetooth: | Да |
|---|---|
| USB C: | Да |
| Тип на връзката: | Безжични |
|---|---|
| Вид: | В ухо |
| Тип: | Тапи |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
95.24 €
/186.28 лв
120.00 € лв -
139.67 €
/273.18 лв
120.00 € лв -
169.00 €
/330.53 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
5.89 €
/11.52 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
117.98 €
/230.75 лв
120.00 € лв -
254.14 €
/497.06 лв
120.00 € лв -
24.71 €
/48.32 лв
120.00 € лв -
17.91 €
/35.03 лв
120.00 € лв -
54.76 €
/107.09 лв
120.00 € лв -
91.52 €
/179.01 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
78.21 €
/152.97 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
33.58 €
/65.67 лв
120.00 € лв -
29.53 €
/57.75 лв
120.00 € лв -
74.49 €
/145.70 лв
120.00 € лв -
44.06 €
/86.17 лв
120.00 € лв -
90.03 €
/176.09 лв
120.00 € лв -
90.03 €
/176.09 лв
120.00 € лв -
25.66 €
/50.19 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.13 лв
120.00 € лв -
12.26 €
/23.97 лв
120.00 € лв -
201.45 €
/394.00 лв
120.00 € лв -
201.45 €
/394.00 лв
120.00 € лв -
141.98 €
/277.69 лв
120.00 € лв -
117.70 €
/230.20 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
40.18 €
/78.58 лв
120.00 € лв -
48.39 €
/94.64 лв
120.00 € лв -
7.39 €
/14.46 лв
120.00 € лв -
7.98 €
/15.61 лв
120.00 € лв
-
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.59 €
/12.89 лв
120.00 € лв -
26.89 €
/52.59 лв
120.00 € лв -
37.99 €
/74.30 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
25.98 €
/50.81 лв
120.00 € лв -
92.98 €
/181.85 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
22.12 €
/43.26 лв
120.00 € лв -
46.98 €
/91.88 лв
120.00 € лв -
72.63 €
/142.04 лв
120.00 € лв -
54.89 €
/107.36 лв
120.00 € лв -
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
120.00 € лв -
6.59 €
/12.89 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
124.99 €
/244.46 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
141.98 €
/277.69 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв
-
15.26 €
/29.84 лв
120.00 € лв -
33.84 €
/66.19 лв
120.00 € лв -
31.23 €
/61.08 лв
120.00 € лв -
104.81 €
/204.99 лв
120.00 € лв -
95.12 €
/186.03 лв
120.00 € лв -
86.09 €
/168.38 лв
120.00 € лв -
Слушалки Razer Kaira X for Xbox (RZ04-03970100-R3M1), микрофон, гейминг, 50мм говорители, AUX, черни
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
33.02 €
/64.59 лв
120.00 € лв -
48.04 €
/93.96 лв
120.00 € лв -
48.04 €
/93.96 лв
120.00 € лв -
55.93 €
/109.39 лв
120.00 € лв -
12.64 €
/24.71 лв
120.00 € лв -
44.79 €
/87.60 лв
120.00 € лв -
30.47 €
/59.60 лв
120.00 € лв -
16.32 €
/31.93 лв
120.00 € лв -
563.57 €
/1102.24 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
48.04 €
/93.96 лв
120.00 € лв -
143.32 €
/280.31 лв
120.00 € лв -
399.08 €
/780.53 лв
120.00 € лв -
24.78 €
/48.46 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
17.61 €
/34.45 лв
120.00 € лв -
399.08 €
/780.53 лв
120.00 € лв -
104.12 €
/203.64 лв
120.00 € лв -
31.84 €
/62.28 лв
120.00 € лв -
9.58 €
/18.74 лв
120.00 € лв -
359.00 €
/702.15 лв
120.00 € лв -
12.96 €
/25.35 лв
120.00 € лв -
28.86 €
/56.44 лв
120.00 € лв -
629.00 €
/1230.22 лв
120.00 € лв -
21.89 €
/42.81 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.75 лв
120.00 € лв -
164.67 €
/322.07 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
21.30 €
/41.66 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.93 лв
120.00 € лв -
90.99 €
/177.96 лв
120.00 € лв -
34.82 €
/68.11 лв
120.00 € лв
Слушалки DF20403, микрофон, честотен диапазон 20 - 20 000 Hz, бели0.98 €
/1.92 лв
Слушалки AP791192-01, AUX, тип "тапи", бели1.10 €
/2.15 лв
Слушалки AP791192-10, AUX, тип "тапи", черни1.10 €
/2.15 лв


















































































































