Acer X139WH
MR.JTJ11.00R
Specs:
| General | |
| Device Type: | DLP projector - 720p |
| 3D Capable: | Yes |
| Built-in Devices: | Speaker |
| Projector | |
| Brightness: | 5000 lumens |
| Contrast Ratio: | 20000:1 (dynamic) |
| Image Size: | 58 cm - 762 cm |
| Projection Distance: | 1 m - 11.8 m |
| Throw Ratio: | 1.94 - 2.16:1 |
| Digital Zoom Factor: | 2x |
| Resolution: | WXGA - WXGA (1280 x 800) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Native Aspect Ratio: | 4:3 |
| Colour Support: | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Max Sync Rate (V x H): | 120 Hz x 100 kHz |
| Bulb type: | UHP 220 Watt |
| Bulb life cycle: | Up to 6000 hour(s) - normal mode Up to 10000 hour(s) - economic mode Up to 15000 hour(s) - extreme economic mode |
| Features: | 16:9 aspect ratio support, ColorBoost 3D Technology, Acer LumiSense, Acer Bluelight Shield |
| Lens | |
| Type: | Standard lens |
| Lens Aperture: | F/2.41-2.53 |
| Zoom Factor: | 1.1x |
| Keystone Correction Direction: | Vertical |
| Vertical Keystone Correction: | -40 / +40 |
| Video Input | |
| TV System: | NTSC, SECAM, PAL, EDTV, HDTV, SDTV |
| Video Interfaces: | VGA, HDMI, composite video |
| Speakers | |
| Type: | Integrated |
| Sound Output Mode: | Mono |
| Output Power / Channel: | 3 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces: | 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x VGA input - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x USB - 4 pin USB Type A 1 x audio line-in 1 x composite video input - RCA 1 x VGA output 1 x audio line-out 1 x RS232 |
| Power | |
| Power Source: | AC |
| Voltage Required: | AC 100-240 V |
| Power Consumption Operational: | 240 Watt |
| Power Consumption Stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width: | 31.3 cm |
| Depth: | 24 cm |
| Height: | 11.37 cm |
| Weight: | 2.7 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Humidity Range Operating: | 80% |
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D Ready |
| Разделителна способност (native): | 1280 x 800 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1200 |
| Яркост: | 5000 lm |
| Контраст: | 20000 |
| Мрежови възможности: | Не |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | 1.0m - 11m |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 6000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 4:3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Acer X139, DLP, WXGA (1280x800), 20000:1, 5000lm, HDMI, RS232, USB387.85 €
/758.58 лв
Проектор BenQ MX560, DLP, WUXGA (1920 x 1200), 20 000:1, 4000lm, 2x HDMI, 2x VGA394.96 €
/772.47 лв
Проектор Acer X1228Hn, 3D Ready, DLP, XGA (1024 x 768), 20 000:1, 4800lm, HDMI, VGA, Composite RCA, USB, RS232395.82 €
/774.17 лв







































































