Acer S1287n
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 4000 lm |
| Контраст | 20000:1 |
| Резолюция | 1024 x 768 |
| Размери на екрана | 36 - 300" |
| Разстояние от екрана | 0.4 m - 3.8 m |
| Поддържани формати | 4:3 & 16:9 (supported) |
| Звук | 1 x 16W |
| Работен шум (dB) | 27 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение | 2x |
| Фокусно разстояние | 0.617:1 |
| Вход | 1 VGA analog D-Sub, 1 Composite Video RCA, 1 Audio in (3.5mm) |
| Изход | 1x USB Type- A DC Out 5V, 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| Вид лампа | 250 Watt |
| Живот на лампата | Up to 5000 hour(s) |
| Размери | 31.3 x 23.6 x 11.4 cm |
| Тегло (кг) | 3.1 kg |
| Цвят | Бял |
| Трапецовидна корекция | Vertical, horizontal |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -15 / +15 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -15 / +15 |
| HDMI | 2 HDMI 1.4b |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours (30-bit) |
| 3D ready | |
| Бленд на обектива | F/2.7 |
| Увеличение | Manual |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Вградени устройства | Speaker |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control, lens cover |
| Стандарти | ISO 21118 |
| Размер на изображението | 82 cm - 762 cm |
| Функции | DLP 3D Ready, Acer LumiSense, ColorBoost 3D Technology, Acer ColorSafe II Technology |
| Adjustments | Keystone correction |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Тип на обектива | Short-throw fixed lens |
| Интерфейс | 2 x HDMI VGA 1 x component video / RGB output Component video output - RCA 1 x audio line-in/out - mini-phone 3.5 mm |
| Волтаж | AC 100-240 V |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Работна влажност | 80% RH |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
Документация
Технически характеристики
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D Ready |
| Разделителна способност (native): | 1024 x 768 |
| Разделителна способност (max): | 1024 x 768 |
| Яркост: | 4000 lm |
| Контраст: | 20000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | Нормално |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 5000 h |
| Предназначен за: | Образование |
| Формат: | 16:9 |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Вземи на изплащане 



Свързани продукти
Проектор ViewSonic PA504W, DLP, WXGA(1280x800), 22 000:1, 4000 lm, HDMI, RS232, USB549.61 €
/1074.95 лв
Проектор Acer H6542, DLP, Full HD (1920x1080), 13 000:1, 4000 lm, HDMI, USB, RS232, Jack 3.5mm554.93 €
/1085.35 лв
Проектор Acer S1387, DLP, 3D Ready, WXGA (1280x800), 20 000:1, 4000lm, HDMI, RS232, VGA, RCA, USB, Jack 3.5mm554.93 €
/1085.35 лв




