HL6521G
Технически параметри
| Технология: | DLP |
|---|---|
| Наличие на 3D: | Да |
| Тип 3D: | 3D Ready |
| Диагонал на екрана: | 30 - 300" |
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Формат на изображението: | 16:9 |
| Прожекционно съотношение: | 1.5 - 1.65 |
| Яркост на лампата: | 4000 lm |
| Тип лампа: | Laser |
| Живот на лампата: | 20 000 ч |
| Контраст: | 10 000:1 |
| Прожекционно разстояние: | 1.1 - 10 м |
| Цветове: | 1.07 милиарда |
| Аудио: | 1 x 10 W |
| Интерфейси: |
|
| Функции: |
|
| Монтаж: | Настолен |
| Размери: | 286 x 216 x 115.5 мм |
| Тегло: | 3.45 кг |
| Цвят: | Бял |
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
Документация
Технически характеристики
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Яркост: | 4000 lm |
| Контраст: | 10000 |
| Мрежови възможности: | Не |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | Не е указано |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 20000 h |
| Предназначен за: | Домашно кино |
| Формат: | 16:9 |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Вземи на изплащане 



Свързани продукти
Проектор Acer H6518STi, DLP, 3D, Full HD (1920x1080), 10 000:1, 3500 lm, HDMI, VGA, RCA, S-Video, PC Audio751.01 €
/1468.84 лв
Проектор Acer Vero XL2521 в компект с лазерна показалка Natec Warbler 2, DLP, Full HD (1920x1080), 2 000 000:1, 4000 lm, HDMI, USB, RS232736.15 €
/1439.79 лв
Проектор Acer P5550, DLP, 3D Ready, Full HD (1920x1080), 5200lm, Jack 3.5mm, USB, LAN, HDMI, RS232732.51 €
/1432.66 лв




