Абсорбаторът за вграждане Rosberg R51456B е стилен и функционален уред, предназначен за изтегляне и филтриране на парите и миризмите по време на готвене. Ето описание на спецификациите:
- Мощност: Абсорбаторът разполага с два мотора, с обща мощност от 2x95 W. Това гарантира силно и ефективно изтегляне на въздуха.
- Захранване: Той работи на напрежение от 220 / 240V при 50Hz, което е стандартно за електрическата мрежа.
- Тип конструкция: Абсорбаторът за вграждане Rosberg R51456B е телескопичен абсорбатор. Тази конструкция позволява лесното монтиране и вграждане в кухненската мебел.
- Иноксов преден панел: Предният панел на абсорбатора е изработен от инокс (неръждаема стомана), която придава стилен и модерен външен вид.
- Ниво на шум: Абсорбаторът е проектиран да работи с минимално ниво на шум. Той има нива на шум от 46/62 dBA, осигуряващи комфорт и тишина по време на готвене.
- 2 нива на работа: Абсорбаторът за вграждане Rosberg R51456B предлага две нива на работа, които могат да бъдат регулирани според интензивността на готвенето.
- Халогенно осветление: Абсорбаторът е оборудван с 15W халогенно осветление, което осигурява ярка и ясна светлина над готварската плот.
- Максимален въздушен поток: Той има максимален въздушен поток от 460 м3/ч, който осигурява ефективно отстраняване на парите и миризмите от кухнята.
- Клас на енергийна ефективност: Абсорбаторът за вграждане Rosberg R51456B е класифициран с енергиен клас B, като предлага добра ефективност и икономична експлоатация.
- 2 алуминиеви филтъра: Този абсорбатор разполага с два миещи се алуминиеви филтъра, които задържат мазнините и замърсяванията, предотвратявайки тяхното натрупване във вентилационната система.
- 2 мотора: Абсорбаторът за вграждане Rosberg R51456B е оборудван с два мощни мотора, които осигуряват силно изтегляне на въздуха и повишена ефективност.
- Ширина: Той има ширина от 60 см, която е стандартна за вграждане в кухненски шкафове и работни плотове.
- Диаметър на вентилатора: Вентилаторът на абсорбатора е с диаметър от 120 мм, който осигурява силно изтегляне и ефективност при работата си.
- Тегло: 5.6 Kg
| Мощност | 190W |
| Нива на мощност | 2 |
| Ниво на шум | 62 dB |
| Материал | Инокс |
| Тип светлина | Халоген |
| Дизайн | Телескопичен |
| Брой филтри | 2 |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Мощност | 190W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Материал на филтъра | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас B |
| Годишна енергийна консумация | 65.1 kWh |
| Динамична ефективност на потока | Клас D |
| Ефективност на осветлението | Клас A |
| Ефективност на филтъра за мазнини | Клас D |
| Ширина | 60 cm |
| Захранващо напрежение | 220V |
Виж още Абсорбатори Rosberg
Виж всички Абсорбатори в категорията
| Тип: | За вграждане |
|---|---|
| Вид: | Телескопичен |
| Капацитет: | 460 m³/h |
| Мотори: | 2 |
| Цвят: | Сребрист |
| Широчина: | 60 cm |
| Широчина на въздуховод: | 120 mm |
| Размери (Ш x В x Д см): | Не е указано |
| Енергиен клас: | B. |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
400.10 €
/782.53 лв
-
145.55 €
/284.67 лв
-
245.53 €
/480.21 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
111.98 €
/219.02 лв
-
266.56 €
/521.35 лв
-
130.31 €
/254.87 лв
-
434.46 €
/849.72 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
141.90 €
/277.53 лв
-
739.21 €
/1445.76 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
73.61 €
/143.97 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
14.99 €
/29.31 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
20.86 €
/40.79 лв
-
29.99 €
/58.65 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
298.60 €
/584.01 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
28.67 €
/56.07 лв
-
618.00 €
/1208.71 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
35.50 €
/69.42 лв
-
133.54 €
/261.19 лв
-
48.44 €
/94.75 лв
-
124.68 €
/243.86 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
70.49 €
/137.87 лв
-
177.98 €
/348.10 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
241.35 €
/472.03 лв
-
99.52 €
/194.64 лв
-
178.64 €
/349.39 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
276.99 €
/541.75 лв
-
93.68 €
/183.22 лв
-
144.21 €
/282.05 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
104.00 €
/203.41 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
323.81 €
/633.32 лв
-
507.08 €
/991.76 лв
-
206.58 €
/404.04 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
Котлон Esperanza Vesuvius, 2000W, 1 зона, 8 нива на температура, 4 функции за готвене, таймер, черен
34.99 €
/68.43 лв
-
502.70 €
/983.19 лв
-
380.17 €
/743.56 лв
-
211.99 €
/414.61 лв
-
260.76 €
/510.00 лв
-
241.84 €
/472.99 лв
-
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
343.00 €
/670.85 лв
-
101.69 €
/198.89 лв
-
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
349.40 €
/683.37 лв
-
373.77 €
/731.02 лв
-
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
121.06 €
/236.77 лв
-
367.96 €
/719.67 лв
-
213.28 €
/417.13 лв
-
17.29 €
/33.82 лв
17.93 € -
264.07 €
/516.48 лв
279.34 € -
625.97 €
/1224.28 лв
674.39 € -
118.68 €
/232.13 лв
128.56 € -
312.12 €
/610.45 лв
332.82 € -
1521.36 €
/2975.52 лв
1600.96 € -
784.91 €
/1535.15 лв
843.12 € -
683.27 €
/1336.37 лв
750.95 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
753.03 €
/1472.79 лв
789.42 € -
265.48 €
/519.23 лв
296.40 € -
1271.34 €
/2486.52 лв
1362.16 € -
539.00 €
/1054.20 лв
577.25 € -
556.20 €
/1087.83 лв
576.10 € -
110.56 €
/216.24 лв
119.66 € -
20.47 €
/40.04 лв
21.01 € -
930.47 €
/1819.85 лв
974.11 € -
57.20 €
/111.88 лв
75.96 € -
556.20 €
/1087.83 лв
569.28 € -
72.98 €
/142.74 лв
85.74 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
75.48 €
/147.62 лв
77.22 € -
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
2217.98 €
/4338.00 лв
2424.50 € -
609.25 €
/1191.59 лв
698.82 €
Абсорбатор Crown HC 602 BK, стандартен, клас D, 344 m³/h, 1 мотор, 3 степени на мощност, черен63.58 €
/124.36 лв
Абсорбатор Crown HC 602 WH, стандартен, клас D, 344 m³/h, 1 мотор, 3 степени на мощност, бял63.58 €
/124.36 лв
Абсорбатор Crown HCX 621 IX, стандартен, клас D, 344 m³/h, 1 мотор, 3 степени на мощност, инокс73.24 €
/143.24 лв





















































































