TP-Link TL-SM5110-SR product
CNOADTPLINKTLSM5110SRCNOADTPLINKTLSM5110SRCNOADTPLINKTLSM5110SR

SFP+ модул TP-Link TL-SM5110-SR, 2x LC/UCP, до 300m, multi-mode

id 222360 Код: CNOADTPLINKTLSM5110SR
    32.51 лв

    Всички цени са с начислен ДДС

    ОписаниеХарактеристикиРевюта / Въпроси

    10GBase-SR SFP+ LC оптичен модул TP-Link TL-SM5110-SR

    • Многорежимен SFP+ LC оптичен модул
    • Hot-Pluggable с максимална гъвкавост
    • Поддържа цифров диагностичен мониторинг (DDM)
    • Съвместим с 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
    • Съвместим с комутатори с 10G SFP+ портове, като JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP и др.

    TL-SM5110-SR е проектиран да удължава разстоянията за трансфер на базата на 10Gbps Ethernet свързаност. 10GBASE-SR е високопроизводителен 850nm многорежимен SFP+ оптичен модул. Поддържа full duplex, 10G Ethernet връзки до 300m или 33m с 50/125µm или 62.5/125µm оптични кабели.

     

    Спецификации:

    Цвят:
    Aluminium
     
    Интерфейс:
    • 10 G SFP+ port
    • LC/UPC
    Производителност:
    • Data rate: 10 Gbps SFP+
    • IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
    • Макс. разстояние до 300 м
    Свързване:
    • Multi-mode Fiber
    Дължина на вълната:
    • 850nm
    Захранване:
    • 3.3V
    Сертификати:
    • FCC, CE
    Работна температура:
    • 0°C ~ 70°C
    Температура на съхранение:
    • -40℃ ~ 80℃ (-40℉-176℉)
    Работна влажност:
    • 10%~90% без кондензация

    Влажност на съхранение: 5%~90% без кондензация




    Виж още Адаптери за оптични връзки TP-Link

    Технически характеристики

    Тип:  SFP модул multi mode

    Добави Ревю / Въпрос

    Оцени продукта или задай въпрос?

    0.00 от 0 ревюта
    • 5
      0 ревюта
    • 4
      0 ревюта
    • 3
      0 ревюта
    • 2
      0 ревюта
    • 1
      0 ревюта

    test1
    • CNOADTPLINKTLSM5110SR
    • CNOADTPLINKTLSM5110SR
    • CNOADTPLINKTLSM5110SR