MikroTik S-55DLC80D product
CNOADMIKROTIKS55DLC80D
ОписаниеХарактеристикиРевюта / Въпроси

SFP модул Mikrotik S-55DLC80D с двоен LC конектор

Промишлен температурен клас (-40°C до +85°C) SFP 1.25G модул с двоен LC конектор за до 80km оптични връзки. Съвместим с всички продукти на MikroTik, които имат SFP или SFP+ гнезда.

Характеристики на продукта:

  • Конектор: Dual LC UPC
  • Скорост на предаване: 1.25G
  • Разстояние: 80 км
  • Формат: SFP
  • Режим: SM/Signle Mode/
  • Дължина на вълната: 1550 nm



Виж още Адаптери за оптични връзки MikroTik

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Свързани продукти и тагове:


test1
  • CNOADMIKROTIKS55DLC80D