Heinner HFP-750BK
| Мощност 750W С мощност от 750 W, кухненският робот се ползва за много операции във всяка кухня, което значително опростява работата. |
Спецификации
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Класически |
| Основни функции | Блендер Слайсър Месене Чопър |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане Система за безопасност Пулс |
| Цвят | Черен |
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| Мощност | 750 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 2 |
| Капацитет купа | 1.2 l |
| Капацитет на блендера | 1.8 l |
| Ниво на шум | 85 dB |
Виж още Кухненски роботи Heinner
Виж всички Кухненски роботи в категорията
| Тип: | Кухненски робот |
|---|---|
| Мощност: | 750 W |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
- 2
- 1
Какво пазаруват другите
Най-продавани продукти
Промоционални продукти
/7.52 лв
Кафеавтомат DeLonghi Magnifica Evo, 1450W, 15 bar, 1.8л. резервоар, възможност за смляно кафе, черен