FibreFab SC/PC 1m product
CAVOPFIBREFABFSGSC1F

Оптичен пигтейл кабел FibreFab към SC/PC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

  • Марка: FibreFab
  • Код: CAVOPFIBREFABFSGSC1F
  • Модел: SC/PC 1m
  • Код на производител: FS-G-SC-1/F
  • Няма наличност
    8.13 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС

    Описание

    Видове: Пигтейл
    Тип на влакното: Сингъл мод
    Вид на влакното: 9/125
    Дължина: 1m
    Конектор: SC/PC


    Виж още Оптични кабели FibreFab

    Технически характеристики

    Към какъв интерфейс:  SC/PC(м)
    Дължина:  1 m