FibreFab LC/PC(м) 1m FM-G-LC1-5F product
CNOPTFIBREFABFMGLC15F

Оптичен пигтайл кабел FibreFab, към LC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 1m

  • Марка: FibreFab
  • Код: CNOPTFIBREFABFMGLC15FОптичен пигтайл кабел FibreFab, към LC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 1m
  • Модел: LC/PC(м) 1m
  • Код на производител: FM-G-LC1-5F
  • Няма наличност
    4.97 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС