D-Link 530SC/E 10/100BaseTX to 100BaseFX Converter product
CNMDLINK530SCE

D-Link 530SC/E, 10/100BaseTX to 100BaseFX SC, Singlemode Media Converter

  • Марка: DLink
  • Код: CNMDLINK530SCE
  • Модел: 530SC/E
  • Код на производител: DMC-530SC/E
  • Гаранция: 24 месеца
  • Ограничена наличност
  • Безплатна доставка
239.77 лв
Купи

Всички цени са с начислен ДДС

Описание

D-Link 530SC/E, 10/100BaseTX to 100BaseFX SC, Singlemode Media Converter

LED Indicators

Power
100Mbps Speed (for twisted-pair port)
Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports)
LINK/ACT (for twisted-pair port)


Dimensions

120 x 88 x 25 mm


Power Input

7.5V 1.5A
Through external AC power adapter


Operation Temperature

0° - 40° C


Storage Temperature

-25° - 70° C


Humidity

10 ~ 90% non-condensing


Emission (EMI)

FCC Class B
VCCI Class B
CE Class B
C-Tick




Виж още Медиа конвертори DLink

Вземи на изплащане