Адаптери за оптични връзки

Филтри dole

Order by Table
Order by List

  1. SFP модул Cisco 10GBASE-SR, LC/PC, 300m, multi-modeSFP модул Cisco 10GBASE-SR, LC/PC, 300m, multi-mode



    1280.35 лв
  2. SFP+ кабел Cisco SFP-10G-AOC3M=, 3mSFP+ кабел Cisco SFP-10G-AOC3M=, 3m



    390.30 лв
  3. SFP+ Cisco SFP-10G-SR-S=, 2x LC/PC, 10 Gbps, до 400 m, multi-modeSFP+ Cisco SFP-10G-SR-S=, 2x LC/PC, 10 Gbps, до 400 m, multi-mode



    917.16 лв
  4. SFP модул Cisco GLC-TE=, 1x Ethernet 1000Base-T(RJ-45), 1 Gbps, за Cat5, single-modeSFP модул Cisco GLC-TE=, 1x Ethernet 1000Base-T(RJ-45), 1 Gbps, за Cat5, single-mode



    574.97 лв

  5. 138.59 лв
  6. SFP модул Cisco MGBSX1, LC connector, 1Gbps, до 550м, multi-modeSFP модул Cisco MGBSX1, LC connector, 1Gbps, до 550м, multi-mode



    239.12 лв

Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.