Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module GLC-TE= product
Икона изгоден продукт
CNOADCISCOGLCTE
ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиВземи на изплащане
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
GLC-TE=

Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Data Transfer Rate: 1 Gbps
Cabling Type: Ethernet 1000Base-T
Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45


Виж още Адаптери за оптични връзки Cisco

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Вземи на изплащане

BNP Paribas
BNP Paribas

Свързани продукти и тагове:


test1
  • CNOADCISCOGLCTE