Cisco 1000BASE-LX/LH  product
NTLACISCOGLCLHSMD

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP Module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

  • Марка: Cisco
  • Код: NTLACISCOGLCLHSMD
  • Модел: GLC-LH-SMD=
  • Код на производител: GLC-LH-SMD=
  • Гаранция: 36 месеца
  • Внос по заявка
  • Безплатна доставка
993.19 лв
Купи

Всички цени са с начислен ДДС

Описание

Cisco 1000BASE-LX/LH

Specifications:

1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate

6.2 miles Max Transfer Distance

1300 nm Optical Wave Length

1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports

Compatibility : Cisco ME 3400 Platform; Catalyst 4500 series Platform; Catalyst 6500 series Platform; ME 6500 Series Platform

Form Factor : Plug-in Module Hot-swappable


Виж още Адаптери за оптични връзки Cisco

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Вземи на изплащане