Atel LC/PC(м) към SC/PC(м) 5m FM-L-LC/SC-D5-5-AT product
Икона в кампания
CNOPTATELFMLLCSCD55AT

Оптичен пач кабел Atel, LC/PC(м) към SC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 5m

id 87263 Код: CNOPTATELFMLLCSCD55AT
10.99 лв

Всички цени са с начислен ДДС

ОписаниеХарактеристикиРевюта / Въпроси

Видове: Пач кабел

Тип на влакното: Мулти мод

Вид на влакното: OM2, 50/125

Дължина: 5m

Конектор: LC/PC to SC/PC


Виж още Свързващи пач оптични кабели Atel

Технически характеристики

Вид:  Multimode 50
Дължина:  5 m
Тип:  50/125

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Свързани продукти и тагове:


test1
  • CNOPTATELFMLLCSCD55AT