- Connection cable for structured building cabling for use up to 100MHz (Cat. 5e)
- Prepared cable with Shielded RJ45 Connectors on both ends, Incl. kink protection
- Crossed version for special application such as cascading of Hubs / Switches or for direct connection between two PCs
- Construction: 8 wires copper; complete shielding aluminium laminated foil
| Manufacturer | ROLINE |
| Product group | Twisted Pair Cable |
| Product type | FTP Patch Cord |
| Colour | grey |
| Length | 3 m |
| Shield type | FTP |
| Transfer quality | Cat5e / Class D |
| Impedance | 100 Ohm |
| Quantity of wires | 8 |
| Conductor type | Wire |
| Crossed | Yes |
| Colour (Spout) | grey |
| Cable LSOH | No |
| Side 1 Connector Type | RJ-45 |
| Side 1 Connector Gender | Male |
| Side 2 Connector Type | RJ-45 |
| Side 2 Connector Gender | Male |
| Connector Type RJ45 | Standard |
| Weight | 75.8 g |
Виж още Мрежови кабели медни Roline
Виж всички Мрежови кабели медни в категорията
| Вид: | Пач кабел |
|---|---|
| Тип: | UTP |
| Категория: | Cat 5e |
| Дължина: | 3 m |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.72 €
/11.18 лв
-
11.75 €
/22.98 лв
-
3.65 €
/7.14 лв
-
3.91 €
/7.64 лв
-
6.34 €
/12.40 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
19.88 €
/38.88 лв
-
4.54 €
/8.87 лв
-
8.97 €
/17.55 лв
-
11.08 €
/21.67 лв
-
14.58 €
/28.51 лв
-
5.84 €
/11.42 лв
-
49.88 €
/97.55 лв
-
7.46 €
/14.60 лв
8.08 € -
4.62 €
/9.03 лв
-
10.25 €
/20.05 лв
11.74 € -
7.52 €
/14.71 лв
-
3.65 €
/7.14 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
49.88 €
/97.55 лв
-
21.29 €
/41.65 лв
-
11.01 €
/21.53 лв
-
5.84 €
/11.42 лв
-
6.09 €
/11.91 лв
-
4.54 €
/8.87 лв
-
8.61 €
/16.83 лв
-
283.42 €
/554.32 лв
-
15.46 €
/30.24 лв
-
7.37 €
/14.41 лв
-
46.40 €
/90.75 лв
59.88 € -
6.92 €
/13.53 лв
-
3.88 €
/7.59 лв
-
6.07 €
/11.88 лв
-
21.29 €
/41.65 лв
-
49.88 €
/97.55 лв
-
4.02 €
/7.87 лв
-
4.54 €
/8.87 лв
-
3.64 €
/7.13 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
5.13 €
/10.03 лв
-
39.26 €
/76.78 лв
-
18.00 €
/35.20 лв
-
113.65 €
/222.28 лв
-
17.75 €
/34.72 лв
-
102.54 €
/200.56 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
11.18 € -
157.52 €
/308.07 лв
-
23.67 €
/46.29 лв
-
10.75 €
/21.03 лв
11.51 € -
7.46 €
/14.60 лв
8.08 € -
6.98 €
/13.65 лв
11.32 € -
5.21 €
/10.19 лв
6.46 € -
46.40 €
/90.75 лв
59.88 € -
9.99 €
/19.54 лв
11.18 € -
76.44 €
/149.51 лв
78.58 € -
10.25 €
/20.05 лв
11.74 €
Пач кабел Vcom, UTP, CAT-5e, 5m, сив4.56 €
/8.92 лв
Пач кабел Roline Value 21.99.0303, S/FTP, Cat.5e, 3m, сив4.56 €
/8.91 лв
Пач кабел Vention IKABF, SFTP, Cat.8, 1m, черен4.54 €
/8.89 лв














































