LC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO Single Mode 2m product
CNOPTAC0103330042

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към SC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 2m

  • Марка: OEM
  • Код: CNOPTAC0103330042
  • Модел: LC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO
  • Налично във външен склад
    8.57 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС