Марка DLink

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. 23.88 лв

  2. KVM кабел D-Link DKVM-4U, 2x VGA, 2x USBKVM кабел D-Link DKVM-4U, 2x VGA, 2x USB


    • DLink
    • Код: ACKVMDLINKDKVMCU
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    27.52 лв

  3. D-Link DWA-171, DualBand WirelessAC Nano USB AdapterD-Link DWA-171, DualBand WirelessAC Nano USB Adapter


    • DLink
    • Код: NTWCDLINKDWA171
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    36.62 лв

  4. D-Link DWA-127, Wireless N 150 High Gain USB AdapterD-Link DWA-127, Wireless N 150 High Gain USB Adapter


    • DLink
    • Код: NTWCDLINKDWA127
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    33.32 лв

  5. D-Link DWA-121, Wireless-N 150 Micro USB AdapterD-Link DWA-121, Wireless-N 150 Micro USB Adapter


    • DLink
    • Код: NTWCDLINKDWA121
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    19.88 лв

  6. 165.98 лв

  7. DLink DIR-816L, Dual Band & AC750 Wireless Router, 4Port SwitchDLink DIR-816L, Dual Band & AC750 Wireless Router, 4Port Switch


    • DLink
    • Код: NTWRDLINKDIR816L
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    98.94 лв

  8. 69.56 лв

  9. 269.03 лв

  10. Switch D-Link GO-SW-8E, 100Mbps, 8-Port Switch D-Link GO-SW-8E, 100Mbps, 8-Port


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKGOSW8E
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично в централен склад
    18.77 лв

  11. 95.04 лв

  12. D-Link DWA-182, Dual-N Band 450+1300Mbps Wireless-N / AC USB AdapterD-Link DWA-182, Dual-N Band 450+1300Mbps Wireless-N / AC USB Adapter


    • DLink
    • Код: WLDLINKDWA182
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    55.84 лв

  13. 35.25 лв

  14. Switch D-Link DGS-1210-48, 1000Mbps, 44-Port, 4 Combo SFPSwitch D-Link DGS-1210-48, 1000Mbps, 44-Port, 4 Combo SFP


    • DLink
    • Код: SW48DLINKDGS121048
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    738.56 лв

  15. Switch D-Link DGS-1024D, 1000Mbps, 24PortSwitch D-Link DGS-1024D, 1000Mbps, 24Port


    • DLink
    • Код: HUBSW24DLINKDGS1024D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    224.71 лв

  16. Switch D-Link DES-1008D, 100Mbps, 8-PortSwitch D-Link DES-1008D, 100Mbps, 8-Port


    • DLink
    • Код: HUBSW8DLINKDES1008D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    22.24 лв

  17. D-Link DWA-547, Rangebooster N 650 Draft 802.11n Wireless PCI AdapterD-Link DWA-547, Rangebooster N 650 Draft 802.11n Wireless PCI Adapter


    • DLink
    • Код: WLUSBDLINKDWA547
    • Гаранция: 12 месеца
    • Налично във външен склад
    66.57 лв

  18. D-Link DWA-556, Wireless Xtreme N™ PCI-E Adapter, 802.11g/nD-Link DWA-556, Wireless Xtreme N™ PCI-E Adapter, 802.11g/n


    • DLink
    • Код: WLUSBDLINKDWA556
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    136.59 лв

  19. Switch D-Link DES-1005D, 100Mbps, 5-PortSwitch D-Link DES-1005D, 100Mbps, 5-Port


    • DLink
    • Код: HUBSW5DLINKDES1005D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    19.60 лв

  20. Switch D-Link DES-1016D, 100Mbps, 16-PortSwitch D-Link DES-1016D, 100Mbps, 16-Port


    • DLink
    • Код: HUBSW16DLINKDES1016D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    73.22 лв

  21. Router D-Link DIR-100, +DSL, Router +4Port SwitchRouter D-Link DIR-100, +DSL, Router +4Port Switch


    • DLink
    • Код: ROUTERDLINKDIR100
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    50.42 лв

  22. Switch D-Link DGS-1016D, 1000Mbps 16PortSwitch D-Link DGS-1016D, 1000Mbps 16Port


    • DLink
    • Код: HUBSW16DLINKDGS1016D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    163.90 лв

  23. D-Link DWA-131, 300Mbps Wireless-N USB Adapter, ултра-компактенD-Link DWA-131, 300Mbps Wireless-N USB Adapter, ултра-компактен


    • DLink
    • Код: WLUSBDLINKDWA131
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    17.69 лв

  24. Switch D-Link DGS-1210-16, 1000Mbps, 16-PortSwitch D-Link DGS-1210-16, 1000Mbps, 16-Port


    • DLink
    • Код: SW16DLINKDGS121016
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    310.23 лв

  25. Switch D-Link DES-1024D, 100Mbps, 24PortSwitch D-Link DES-1024D, 100Mbps, 24Port


    • DLink
    • Код: HUBSW24DLINKDES1024D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    95.76 лв

  26. D-Link DGE-528T, 1000Mbps, PCI 32bitD-Link DGE-528T, 1000Mbps, PCI 32bit


    • DLink
    • Код: LANDLINKDGE528T
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    24.01 лв

  27. 37.62 лв

  28. Switch D-Link DGS-1005D, 1000Mbps, 5PortSwitch D-Link DGS-1005D, 1000Mbps, 5Port


    • DLink
    • Код: HUBSW5DLINKDGS1005D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    34.00 лв

  29. D-Link DWA-160, Wireless Xtreme N™ Dual Band USB Adapter, 802.11a/g/nD-Link DWA-160, Wireless Xtreme N™ Dual Band USB Adapter, 802.11a/g/n


    • DLink
    • Код: WLUSBDLINKDWA160
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    42.91 лв

  30. D-Link DWA-643, Wireless Xtreme N™ Notebook ExpressCard, 802.11g/nD-Link DWA-643, Wireless Xtreme N™ Notebook ExpressCard, 802.11g/n


    • DLink
    • Код: WLUSBDLINKDWA643
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    26.71 лв

  31. 130.68 лв

  32. 686.59 лв

  33. 101.25 лв

  34. 97.42 лв

  35. 162.89 лв

  36. 55.97 лв

  37. Switch D-Link DGS-1008D, 1000Mbps, 8-PortSwitch D-Link DGS-1008D, 1000Mbps, 8-Port


    • DLink
    • Код: HUBSW8DLINKDGS1008D
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    43.30 лв

  38. 363.40 лв

  39. Powerline адаптер D-Link DHP-601AV Starter Kit, 1000 Mbps, 1x 1000Mbps порт, 2 устройстваPowerline адаптер D-Link DHP-601AV Starter Kit, 1000 Mbps, 1x 1000Mbps порт, 2 устройства


    • DLink
    • Код: NTPWDLINKDHP601AV
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    110.52 лв

  40. D-Link DEM-311GT, 1-Port Mini-GBIC, 10/100/1000BaseSX TransceiverD-Link DEM-311GT, 1-Port Mini-GBIC, 10/100/1000BaseSX Transceiver


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM311GT
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    103.15 лв

  41. D-Link DEM-310GT, 1-Port Mini-GBIC 10/100/1000BaseLX TransceiverD-Link DEM-310GT, 1-Port Mini-GBIC 10/100/1000BaseLX Transceiver


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM310GT
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    145.09 лв

  42. 59.91 лв

  43. 172.54 лв

  44. 275.32 лв

  45. 102.55 лв

  46. Рутер D-Link DIR-505 Mobile Cloud Companion, USB, 2.4 GHzРутер D-Link DIR-505 Mobile Cloud Companion, USB, 2.4 GHz


    • DLink
    • Код: NTWBDLINKDIR505
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    66.90 лв

  47. 425.34 лв

  48. D-Link DEM-211, 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)D-Link DEM-211, 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM211
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    202.84 лв

  49. D-Link DEM-312GT2, 1-port Mini-GBIC SFP, 10/100/1000BaseLX, 2km D-Link DEM-312GT2, 1-port Mini-GBIC SFP, 10/100/1000BaseLX, 2km


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM312GT2
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    552.19 лв

  50. Switch D-Link DGS-1210-52P, 1000Mbps, 52 port, PoE, SFPSwitch D-Link DGS-1210-52P, 1000Mbps, 52 port, PoE, SFP


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKLDGS121052P
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    1618.34 лв

  51. 73.64 лв

  52. Контролер D-Link DXE-820T, PCIe x8 2.0 към 2x RJ-45 10 GbpsКонтролер D-Link DXE-820T, PCIe x8 2.0 към 2x RJ-45 10 Gbps


    • DLink
    • Код: IDLINKDXE820T
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    836.55 лв

  53. Оптичен пач кабел D-Link DEM-CB50, CX4(м) към CX4(м), 10GbE, 0.5мОптичен пач кабел D-Link DEM-CB50, CX4(м) към CX4(м), 10GbE, 0.5м


    • DLink
    • Код: CNOPTDLINKDEMCB50
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    305.82 лв

  54. Switch D-Link DGS-1210-52P, 1000Mbps, 52 port, PoE, SFPSwitch D-Link DGS-1210-52P, 1000Mbps, 52 port, PoE, SFP


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKDGS121052MP
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    1845.12 лв

  55. Switch D-Link DES-1210-28, 24x 100Mbps, 4x 1000Mbps BASE-T and Combo BASE-T/SFP Switch D-Link DES-1210-28, 24x 100Mbps, 4x 1000Mbps BASE-T and Combo BASE-T/SFP


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKDES121028
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    286.08 лв

  56. Switch D-Link DES-1210-08P, 100Mbps, 8-Port, POESwitch D-Link DES-1210-08P, 100Mbps, 8-Port, POE


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKDES121008P
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    325.32 лв

  57. Switch D-Link GO-SW-8G/E, 1000Mbps, 8-Port,Switch D-Link GO-SW-8G/E, 1000Mbps, 8-Port,


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKGOSW8GE
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    37.44 лв

  58. Switch D-Link DES-3200-10, 8x 100Mbps, 1x Combo 1000Mbps BaseT/SFP, 1x 1000Mbps SFP комутаторSwitch D-Link DES-3200-10, 8x 100Mbps, 1x Combo 1000Mbps BaseT/SFP, 1x 1000Mbps SFP комутатор


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKDES320010
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    354.78 лв

  59. Switch D-Link DES-1210-28P, 1000Mbps, 24 portSwitch D-Link DES-1210-28P, 1000Mbps, 24 port


    • DLink
    • Код: NTLHDLINKDES121028P
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    528.10 лв

  60. D-Link DUB-H7, 7Port USB2.0 hubD-Link DUB-H7, 7Port USB2.0 hub


    • DLink
    • Код: USBHBDLINKDUBH7E
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    48.71 лв