Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. ZyXEL SFP-SX-D, мрежови SFP модул, Multi-Mode, LC interface, до 550mZyXEL SFP-SX-D, мрежови SFP модул, Multi-Mode, LC interface, до 550m


    • ZyXEL
    • Код: CNOADZYXEL91010204001B
    • Гаранция: 60 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    158.59 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.