TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter product
NTLCTPLINKMC200CM

TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

  • Марка: TP-Link
  • Код: NTLCTPLINKMC200CM
  • Модел: MC200CM
  • Код на производител: MC200CM
  • Гаранция: 36 месеца
  • Налично във външен склад
    95.60 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС

    Описание

    Gigabit Multi-Mode Media Converter
    MC200CM

    - Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
    - Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port
    - Extends fiber distance up to 0.55km

    MEDIA CONVERTER & MODULE

    Basic Function :
    Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
    Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
    Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber

    Ports
    1 1000M SC port
    1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

    Wave Length 850nm
    Network Media 1000BASE-FX Multi-mode Fiber
    Network Media 1000BASE-T
    UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

    LED Indicators PWR, LINK, RX
    Dimensions (W*D*H) 94.5*73.0*27.0 mm
    Power Supply External Power Adapter
    Max Power Consumption 5.5W
    Safety & Emission FCC, CE, RoHS

    Environment:
    Operating Temperature: 0℃~40℃
    Storage Temperature: -40℃~70℃
    Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
    Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


    Виж още Медиа конвертори TP-Link