Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. REPOTEC MOD-MGSX550, мрежови SFP модул, Multi Mode, 850nmREPOTEC MOD-MGSX550, мрежови SFP модул, Multi Mode, 850nm


    • Repotec
    • Код: NTWBREPOTECMODMGSX550
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Седмични WEB промоцииПромоцията е валидна от 12:08:2018 00:00:01 до 19:08:2018 23:59:59
      или до изчерпване на складовите наличности.
    22.79 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.