Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. Planet MGB-LX, SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 10kmPlanet MGB-LX, SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 10km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBLX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    48.90 лв

  2. Power over Ethernet injector Planet POE-164, 10/100Mbps, 802.3at/af, 30WPower over Ethernet injector Planet POE-164, 10/100Mbps, 802.3at/af, 30W


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETPOE164
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    39.92 лв

  3. Planet MFB-TFX, SFP-Port 100Base-FX Transceiver, 2kmPlanet MFB-TFX, SFP-Port 100Base-FX Transceiver, 2km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMFBTFX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    82.09 лв

  4. Planet MGB-GT, SFP-Port 1000BASE-T Module, 100mPlanet MGB-GT, SFP-Port 1000BASE-T Module, 100m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBGT
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    89.59 лв

  5. Planet MGB-SX, SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550mPlanet MGB-SX, SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBSX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    47.90 лв

  6. Planet MGB-LB10, SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module, 10kmPlanet MGB-LB10, SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module, 10km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBLB10
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    89.41 лв

  7. Planet MFB-FA20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver(WDM,TX:1310nm), 20kmPlanet MFB-FA20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver(WDM,TX:1310nm), 20km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMFBFA20
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    61.87 лв

  8. Planet MFB-FB20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver, 20kmPlanet MFB-FB20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver, 20km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMFBFB20
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    63.87 лв

  9. Planet MTB-SR, 10G SFP+ dual LC MM mini-GBIC Transceiver, IEEE 802.3ae, 300mPlanet MTB-SR, 10G SFP+ dual LC MM mini-GBIC Transceiver, IEEE 802.3ae, 300m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMTBSR
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    171.45 лв

  10. Power over Ethernet injector Planet POE-161, 10/100/1000Mbps, 802.3at/af, 30WPower over Ethernet injector Planet POE-161, 10/100/1000Mbps, 802.3at/af, 30W


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETPOE161
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    83.23 лв

  11. Power over Ethernet extender Planet POE-E101, 10/100Mbps, CAT5e/6 UTP 300mPower over Ethernet extender Planet POE-E101, 10/100Mbps, CAT5e/6 UTP 300m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETPOEE101
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    97.80 лв


Намерете Жични мрежи аксесоари на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.